Piąta beta tvOS 10.2.1

Piąta beta tvOS 10.2.1

0

Po publikacjach testowych wersji systemów iOS, macOS oraz watchOS przyszedł czas na platformę pod kontrolą której pracuje czwarta generacja jabłkowej przystawki telewizyjnej. Apple niedawno umieściło na swoich serwerach piątą już betę oprogramowania tvOS w wersji 10.2.1.

Aktualizacja jak zwykle dedykowana jest osobom zarejestrowanym w płatnym programie deweloperskim, podobnie jak platforma watchOS. Oba systemy nie są objęte programem publicznych testów. Na pokładzie najnowszej wersji softu tvOS 10.2.1 znalazły się poprawki związane z bezpieczeństwem oraz poprawki eliminujące błędy zauważone we wcześniejszych odsłonach tego oprogramowania.

Już w czerwcu tego roku Apple podczas konferencji WWDC zaprezentuje kolejne, duże wersje swoich systemów. Można spodziewać się nowych funkcji i być może nowych, natywnych aplikacji. Warto jednak przypomnieć, iż wraz z iOS 11 przestaną być wspierane urządzenia posiadające procesor pracujący w architekturze 32-bitowej oraz cechujące się nią aplikacje. Apple sumiennie usuwa takie, przestarzałe twory z App Store.

Źródło: Apple

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *