AirPods powodem zadowolenia użytkowników

AirPods powodem zadowolenia użytkowników

0

Pewna firma analityczna badająca rynek o nazwie Creative Strategies and Experian postanowiła sprawdzić poziom zadowolenia wśród użytkowników pierwszych słuchawek bezprzewodowych od Apple. AirPods niemal od samego początku dostarczały mocnych wrażeń, a to za sprawą dyskusyjnej konstrukcji, a potem też sporych opóźnień w debiucie rynkowym. Przez długi czas ciężko było wejść w posiadanie tego gadżetu ze względu na szybko wyczerpujące się zapasy magazynowe.

Okazuje się jednak, że przebadane 942 osoby, bowiem taką grupę użytkowników wzięła pod lupę wspomniana firma analityczna, w 98 procentach jest usatysfakcjonowana pod kątem korzystania ze słuchawek. Większa część, bo aż 82 procent badanych stwierdziło, że jest bardzo zadowolona z AirPods, 16 procent wykazało umiarkowane zadowolenie, a pozostałe 2 procent pozostało obojętne na wrażenia z użytkowania sprzętu lub wyraziło się o nim negatywnie.

Co ciekawe podczas ankiety najczęściej chwalono krótki czas ładowania akumulatora. Cechę tą wymieniło aż 98 % badanych oraz wzornictwo produktu. Ten przypadł do gustu aż 97 % badanych. 95 % ankietowanych ceni sobie również długi czas pracy na baterii oraz komfort użytkowania. A jak jest w Waszym przypadku?

Źródło: TechPinions

 

AirPods powodem zadowolenia użytkowników

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *