Kolejny rysunek techniczny iPhone’a 8

Kolejny rysunek techniczny iPhone’a 8

0

Spójność ostatnich przecieków dotyczących nowego, flagowego modelu iPhone’a może w jakimś stopniu potwierdzać jego rzeczywisty wygląd. W sieci na przełomie kilku ostatnich tygodni pojawiło się wiele doniesień niemal identycznie opisujących design wyczekiwanego smartfona. Kolejne plotki również potwierdzają pewne cechy konstrukcyjne. Zostały one uwiecznione na kolejnym schemacie technicznym.

Rysunek opublikowany przez Steve’a Hemmerstoffera ukazuje iPhone’a 8 z takimi charakterystycznymi elementami jak tylna, podwójna kamera z obiektywami umieszczonymi pionowo, przedni ekran zajmujący niemal całą powierzchnię panelu oraz wbudowany w niego czytnik Touch ID i przycisk Home. Autor przyznaje jednak, iż nie ma pewności co do autentyczności publikacji.

Co ciekawe prawie całkowita eliminacja ramek wokół ekranu zmusi Apple do wbudowania takich elementów jak przednia kamera, czy głośnik w wyświetlacz urządzenia. Taki scenariusz pojawił się już przy okazji publikacji innych plotek. Wówczas spekulowano również, że iPhone 8 zostanie wyposażony w czujnik 3D oraz skaner tęczówki oka. Na weryfikację wszystkich tych informacji jednak będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Źródło: @OnLeaks

 

Kolejny rysunek techniczny iPhone’a 8

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *