Lars Urlich w Beats 1

Lars Urlich w Beats 1

0

Nazwisko z nagłówka może niektórym niewiele mówić ale już zespół Metallica zna niemal każdy. Wymieniona persona, czyli Lars Urlich jest nikim innym jak częścią składu kapeli, artystą zasiadającym za perkusją legendy muzyki metalowej. Już niedługo będzie ona mocno powiązana z Apple, bowiem prowadzić ma swoją audycję w radio Beats 1.

Program będzie nosił nazwę „It’s Electric!” i będzie nadawany w każdą niedzielę o godzinie 15:00 czasu amerykańskiego. W Polsce zatem o północy. Co ciekawe w ramach audycji będą pojawiać się bardziej i mniej znani artyści z całego świata, którzy imają się twórczości w gatunku rock i metal. W dziewiczym programie zgodnie z zapowiedzią zamieszczoną w materiale promocyjnym jako gość pojawi się Iggy Pop.

Lars Urlich nie jest w chwili obecnej jedynym prowadzącym audycję w radiu Beats 1 poświęconą ciężkiej muzyce. Od jakiegoś czasu miejsce przy mikrofonie zajmuje również inny, znany muzyk. Jest nim Corey Taylor z formacji Slipknot. Zmiany w obrębie radia Beats 1 cieszą. Od jakiegoś czasu bowiem zarzuca się Apple, iż stworzone radio za bardzo faworyzuje muzykę popularną: pop, hip-hop, czy R&B pomijając fanów ciężkiego grania, czy choćby jazzu.

Warto dodać, że niedawne plotki sugerują rozbudowę stacji Beats 1 o kolejne odnogi onaczone kolejnymi cyframi. Ruch ten może być ukłonem w kierunku innych, mniej popularnych gatunków muzycznych.

 

Lars Urlich w Beats 1

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *