Kolejne przewidywania dotyczące iPhone’a 8

Kolejne przewidywania dotyczące iPhone’a 8

0

Temat nadchodzących modeli iPhone’a nie milknie w sieci. Liczne blogi oraz portale technologiczne podsycają atmosferę publikując co rusz nowe spekulacje. Tym razem w internecie znalazł się raport autorstwa firmy analitycznej JPMorgan, którego treść podsumowuje dotychczasowe plotki.

Zdaniem analityków wspomnianej firmy Apple zaprezentuje w tym roku trzy modele jabłkowej słuchawki. Dwa z nich będą odświeżoną wersją obecnych odsłon smartfona, choć nieco zmodyfikowaną także od zewnątrz. Wiadomo, że iPhone 7s oraz 7s Plus zostaną wyposażone w mocniejsze podzespoły, które uczynią z nich maszyny szybsze i bardziej funkcjonalne od poprzedników. To jednak tylko jedna ze zmian. Okazuje się, że następcy iPhone’a 7 oraz 7 Plus zostaną także wyposażeni w szklaną, tylną obudowę, która umożliwi ładowanie indukcyjne akumulatora.

W raporcie pojawia się również wzmianka o flagowym modelu, czyli iPhone 8. Zdaniem analityków urządzenie to będzie charakteryzować się większym ekranem o przekątnej 5,85 cala zakrzywionym po bokach. Zajmie on niemal całą przednią powierzchnię obudowy. W jej tylnej części znajdzie się zaś podwójna kamera iSight z obiektywami umieszczonymi wertykalnie. Obudowa zostanie wykonana ze szkła wzmacnianego aluminiową ramą. Informacje te nie raz bywały treścią rozmaitych plotek. Teraz zdaje się je potwierdzać wspomniana firma analityczna. Co ciekawe w zestawie sprzedażowym iPhone’a 8 znajdą się w standardzie słuchawki AirPods. Oferta ta jednak ma dotyczyć wyłącznie flagowego modelu.

W jego przypadku Apple zastosuje też nową koncepcję baterii, która zwiększy żywotność urządzenia nawet o 30 %. Zapewnić ma to konstrukcja akumulatora przypominająca literę L. Kalifornijska firma ma też wyposażyć swoje urządzenie w czujniki, które umożliwią rozpoznawanie twarzy użytkownika. Zostaną one zaimplementowane tuż obok przedniej kamery smartfona. Dodatkiem do całości mają być również głośniki lepszej jakości oraz wzmocniona odporność na zabrudzenia i kurz.

Źródło: 9To5Mac

 

Kolejne przewidywania dotyczące iPhone’a 8

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *