Recenzja XtremeMac Microshield Thin 0.3mm – bardzo, bardzo ultra cienkie etui dla iPhone 6

Recenzja XtremeMac Microshield Thin 0.3mm – bardzo, bardzo ultra cienkie etui dla iPhone 6

0

Recenzja XtremeMac Microshield Thin 0.3mm IPP-MT6-23 w AppleMobile.pl 8

XtremeMac wprowadziło do oferty nowe case’y dla iPhone 6. Kilka pokazowych produktów otrzymaliśmy dzięki uprzejmości firmy ALSTOR. Pierwszym, który wpadł mi w oko był neonowo-niebieski ultra cienki case z półprzezroczystego tworzywa sztucznego. Jest to jeden z najcieńszych case’ów jaki kiedykolwiek widziałem, a na pewno najcieńszy jaki widziałem dla iPhone’a 6. Jednak nie tylko sama jego smukła budowa przemawia za tym, aby założyć go na telefon. Najważniejszy jest tu kolor, który – jak doświadczyłem – bardzo zawraca uwagę przypadkowych osób.

Etui bardzo zwraca na siebie uwagę. Neonowo-niebieski kolor tego etui sprawił, że kilka przypadkowych osób pytało mnie – „co to za telefon?”.

Recenzja XtremeMac Microshield Thin 0.3mm IPP-MT6-23 w AppleMobile.pl 4

Etui jest niezwykle cienkie. Jego grubość to zaledwie 0.3mm – tak, mniej niż minimetr!

Recenzja XtremeMac Microshield Thin 0.3mm IPP-MT6-23 w AppleMobile.pl 3

Wykonane zostało z materiału sztucznego – dość śliskiego w dotyku, dlatego trzymając telefon w ręce należy zwrócić szczególną uwagę, aby czasem telefon nie wypadł nam z dłoni.

Recenzja XtremeMac Microshield Thin 0.3mm IPP-MT6-23 w AppleMobile.pl 2

Jego smukłość jest zaletą, ale również wadą.

Recenzja XtremeMac Microshield Thin 0.3mm IPP-MT6-23 w AppleMobile.pl 13

Zaletą niewątpliwie jest minimalne wpłynięcie na gabaryty i kształt telefonu. Ten produkt jest idealny dla wszystkich tych użytkowników, którzy wolą niszczyć telefon każdego dnia, niż zakładać etui, całkowicie zakrywając piękny design telefonu. Minusem jest natomiast wątpliwa ochrona przed upadkiem. Niestety, to etui chroni raczej przed zarysowaniami niż przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Recenzja XtremeMac Microshield Thin 0.3mm IPP-MT6-23 w AppleMobile.pl 12

Półprzezroczyste tworzywo sprawia, że pomimo koloru, logotyp producenta i wszystkie napisy są przez nie widoczne. To ważna informacja dla tych, którzy szukając pokorwca na iPhone’a zwracając uwagę, aby… było widać logo 😉 Uwierzcie są tacy.

Recenzja XtremeMac Microshield Thin 0.3mm IPP-MT6-23 w AppleMobile.pl 11

Etui posiada wycięcia na wszystkie klawisze boczne. Jako, że jest bardzo cienkie, przełączanie przełącznika wibracji czy wciskanie klawiszy nie jest w żaden sposób utrudnione.

Recenzja XtremeMac Microshield Thin 0.3mm IPP-MT6-23 w AppleMobile.pl 5

Etui jest tak ultra cienkie, że można jest nazwać skórą dla telefonu, niż pokrowcem. 0.3mm to mniej niż wystający tylny obiektyw iPhone’a 6. Mimo założonego pokrowca, nadal czuć, że obiektyw wystaje ponad obudowę.

Recenzja XtremeMac Microshield Thin 0.3mm IPP-MT6-23 w AppleMobile.pl 9

XtremeMac Microshield Thin 0.3mm jest również idealnie dopasowany do telefonu. Ani razu nie miałem sytuacji, w której telefon wyskoczył by z pokrowca.

Recenzja XtremeMac Microshield Thin 0.3mm IPP-MT6-23 w AppleMobile.pl 7

 

XtremeMac Microshield Thin 0.3mm to jedno z fajniejszych etui na rynku, doskonale wykonane i dopasowane. Przy tym jest niezwykle tanie. Jego minusem jest niestety bardzo słaba ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi, a przy tym dość śliskie tworzywo, z którego zostało wykonane. Mimo to, korzystam z niego już od dobrych kilku dni i jestem niezwykle zadowolony. Polecam.

kup ten produkt

 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *