Recenzja XtremeMac Microshield IPP-MC6-03 – pół-przeźroczyste etui ochronne do iPhone 6

Recenzja XtremeMac Microshield IPP-MC6-03 – pół-przeźroczyste etui ochronne do iPhone 6

0

Recenzja XtremeMac Microshield IPP-MC6-03 w AppleMobile.pl 3

XtremeMac Microshield IPP-MC6-03 to etui, które nie tylko wygląda bardzo estetycznie, ale przy tym dobrze chroni telefon przed upadkiem. Wykonane zostało z wytrzymałego, półprzezroczystego policarbonu. Idealne dopasowanie do telefonu sprawia, że polubimy to etui od pierwszego założenia.

Recenzja XtremeMac Microshield IPP-MC6-03 w AppleMobile.pl 4

Przez to, że etui nie jest przezroczyste, tylko lekko mleczne, szczególnie dobrze prezentuje się na ciemnej wersji iPhone’a 6 Space Grey. Kiedy założymy etui zupełnie przezroczyste na ciemną wersję iPhone’a, wygląda dość tandetnie, jakby telefon był plastikowy. Zupełnie przezroczyste etui pasuje jednak tylko do telefonów White & Gold – taka jest moja opinia.

Recenzja XtremeMac Microshield IPP-MC6-03 w AppleMobile.pl 2

Prezentowany model etui jest półprzezroczysty – dobrze komponuje się na moim telefonie. Po założeniu go na iPhone’a, wydaje się być solidne na tyle, aby telefon przeżył upadek na podłogę. Posiada wycięcie na port słuchawkowy oraz najcześciej używany klawisz boczny – POWER.

Recenzja XtremeMac Microshield IPP-MC6-03 w AppleMobile.pl 1

Mniej używane klawisze mają tylko otwory – nie przeszkadza to jednak w wygodnym ich obsługiwaniu.

Recenzja XtremeMac Microshield IPP-MC6-03 w AppleMobile.pl 5

Tworzywo z którego zostało wykonane dobrze leży w dłoni. Korzystając z telefonu zabezpieczonego tym tui, nie czułem niepewnego chwytu. Telefon ani razu nie wymsknął mi się z reki. Model tego pokrowca nie zwiększa nam gabarytów telefonu, mimo to dobrze chroni telefon. Idealne dopasowanie sprawia, że iPhone’a nie wymyka się z jego objęć. XtremeMac Microshield IPP-Mc6-03 to klasyczne i solidne etui dla iPhone’a w dobrej cenie.

 

kup ten produkt

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *