Home Recenzje Akcesoria Recenzja: Small Works – etui z klocków lego
Recenzja: Small Works – etui z klocków lego

Recenzja: Small Works – etui z klocków lego

0

Nie ma chyba dziecka w naszym kraju, które nie znałoby klocków LEGO. Firma l-store.pl dostarczyła do nas ciekawe etui, które jest kompatybilne z tą popularną zabawką dla dzieci (choć nie tylko). Etui przeznaczone jest dla telefonu iPhone 4.

Producentem etui jest firma Sall Works, a jej dystrybutorem w polsce http://l-store.pl/, któremu dziękujemy za udostępnienie etui do testu. Case zapakowany jest w zwykłe foliowe opakowanie. Po wyjęciu jest gotowe od razu do użytku. Wystarczy wcisnąć w nie telefonu i już. Gotowe.

W przypadku telefonu iPhone 4 zapięcie etui na telefonie może być bardzo trudne, a nawet niemożliwe, ponieważ biały iPhone 4 jest nieco grubsze i etui może odskakiwać na rogach. Wykonane zostało z giętkiego i odpornego plastiku, dzięki czemu nie zostanie uszkodzone przy pierwszym lepszym zdjęciu go z obudowy telefonu. Do etui można w każdej chwili wpiąć klocki lego nasze, lub naszych dzieci 🙂 Ten ciekawy gadżet można kupić na stronie http://1-stroe.pl.

[imagebrowser id=6]

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *