Recenzja SGP Neo Hybrid A Series Satin Silver for iPhone 4

Recenzja SGP Neo Hybrid A Series Satin Silver for iPhone 4

1

Firma SGP dostarczyła do nas alternatywną wersję bumpera o nazwie SGP Neo Hybrid A Series Satin Silver for iPhone 4. Utwardzany satynowy materiał chroni przód i tył telefonu, a poliwęglanowa ramka nadaje urządzeniu charakter i rozwiązuje problem zasięgu. W zestawie nie zabrakło również krystalicznie przezroczystych folii zabezpieczających ekran i plecy.

SGP Neo Hybrid nie jest zwykłym zabezpieczeniem telefonu przed zarysowaniem czy upadkiem.

Jest to jedyne w swoim rodzaju, designerskie rozwiązanie, niemające na celu zbytnio ingerować w ogólną prezencję telefonu iPhone 4.

Przód telefonu zabezpieczony jest przez zarysowaniem dzięki wystającym krawędziom polimerowego tworzywa. Dodatkowo ekran telefonu oraz tylna szyba chronione są przez dołączoną do zestawu folię ochronną Steinheil Ultra Crystal Screen Protector.

Z tyłu telefonu pełnię ochrony gwarantuje nam polimerowy materiał silikonowy wysokiej jakości. W przeciwieństwie do produktów konkurencyjnych, posiada on otwór, przez który widoczne jest logo producenta telefonu.

Idealnie spasowany, daje nam gwarancję, że przez otwory nie dostaną się ziarenka piasku i wilgoć, które mogłyby zniszczyć nasz ulubiony gadżet.

Na całość zakładana jest ramka wykonana z włókna węglowego o bardzo wysokiej odporności na uszkodzenia. Założenie etui jest niezwykle proste. Najpierw zakładamy czarny, silikonowy element, zakrywający nasz telefon, a następnie wszystko spinamy zakładając ramkę.

Przycisk Power oraz guziki od zmiany poziomu głośności posiadają własne wypustki, dzięki czemu nasze przyciski są łatwo dostępne. W przypadku przełącznika wibracji, w ramce wycięty został otwór, by w razie potrzeby przełączyć komórkę w tryb cichy lub głośny.

Otwory wycięto również na gniazdo JACK 3,5mm, mikrofon od trybu głośnomówiącego, mikrofon rozmów, buzer oraz złącze DOCK. Całość prezentuje się świetnie i gdyby nie dość głębokie umiejscowienie przełącznika wibracji, SGP Neo Hybrid A, byłoby idealnie.

Urządzenie nie wydaje się być bufoniaste, z czym mamy problem w przypadku wielu bumperów konkurencyjnych firm. Za design etui odpowiada centrala znajdująca się w USA w Californi, a za wysoką jakość- koreański producent odpowiedzialny za wyprodukowanie akcesoriów dla tej firmy.

SGP Neo Hybrid A dostępne jest w czterech wersjach kolorystycznych. Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć u oficjalnego dystrybutora www.caseaddict.com. Za zestaw  trzeba zapłacić około 100-150 złotych.

W zestawie:

– Folie zabezpieczające szklane powierzchnie

– Ramka wykonana z włókna węglowego

– Polimerowe etui zabezpieczające całą powierzchnię telefonu

– Ściereczka do polerowania

korekta: Iwona Chmiel

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(1)

  1. Nie wspólnie iście tylko o jednej największej wadzie. Mianowicie w etui możemy podpiąc oryginalne słuchawki wszystko z powodu wąskiego wejścia na wtyczkę sluchawek

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *