Recenzja ekskluzywnegoetui od SILVERCRAFT

Recenzja ekskluzywnegoetui od SILVERCRAFT

0

Rynek akcesoriów dla urządzeń Apple warty jest wiele miliardów dolarów. Odtwarzacze muzyczne i telefony Apple mogą się pochwalić największym zapleczem urządzeń dodatkowych, współpracujących jedynie z nimi. Dostępne jest również szeroki wachlarz folii zabezpieczających, ozdób, czy wszelkiego rodzaju futerałów, wykonanych często z bardzo ekskluzywnych materiałów. Polska firma  SILVERCRAFT poszła o krok dalej, oferując nie tylko możliwość zakupu pokrowca wykonanego z wysokiej klasy materiałów, ale oferując jego pełną personalizację pod wyszukane gusta indywidualnego klienta.

Produkty marki SILVEXCRAFT? DESIGN tworzone są włoskiego materiału najwyższej jakości jakim jest ALCANTARA?. Używana jest ona jako materiał obiciowy w samochodach marki BENTLEY, ASTON MARTIN, MAYBAH, FERRARI, LEXUS, LAMBORGHINI i wielu innych. ALCANTARA? jest kilka razy droższa od skóry naturalnej! Ponadto ALCANTARA? wykorzystywana jest w produkcji jachtów oraz do produkcji luksusowych kolekcji ubrań.

Etui do telefonu komórkowego marki SILVEXCRAFT? DESIGN ozdobione zostało w czarny pasek kamieni SWAROVSKI? ELEMENTS, które podkreślają luksusowy charakter produktu. Kamienie SWAROVSKI? ELEMENTS cieszą się uznaniem na całym świecie, a ich kamienie cechuje wyjątkowa brylancją. Wyjątkowo wytrzymała japońska nić światowej marki producenta luksusowych koralików szklanych MIYUKI.

Nić cechuje wyjątkowa wytrzymałość co sprawia, że nasze produkty są wyjątkowo wytrzymałe. Produkt został obszyty ręcznie podwójnym ściegiem. Producent zapewnia, że pokrowce nie pękną, czy nie przetrą się. Na dowód tego otrzymujemy 50 lat gwarancji na wady wynikające z winy producenta.

Czym jednak pokrowce od SILVERCRAFT wyróżniają się na tle innych bardzo ekskluzywnych case?ów? Indywidualnością. Każdy klient może stworzyć swój własny produkt. Firma wykona go z wyjątkową starannością i dbałością o każdy szczegół.

Możliwości personalizacji to 2 miejsca nadruków z przodu, 1 miejsce z tyłu, wybór koloru nici (obszycia), wybór koloru przedniej części etui jak i tylnej części. Ponadto procent nieodpłatnie pozwala nadrukować zdjęcie lub tekst na tylnej części etui.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *