Telecom Lifestyle Fashion stworzyło etui dla iPhone’a z logo EASTPAK. Dostaliśmy jedno do recenzji.

Telecom Lifestyle Fashion stworzyło etui dla iPhone’a z logo EASTPAK. Dostaliśmy jedno do recenzji.

0

Telecom Lifestyle Fashion, marka znana ze współpracy z Coca Colą, Hugo Boss’em, Dieslem i innymi gigantami life stylowych marek, podjęła współpracę z firmą EASTPAK, znanym producentem wszelkiego rodzaju plecaków i toreb. Współpraca podobnie jak ze wspomnianymi markami dotyczy produkcji wysokiej jakości akcesoriów z firmowym logo dla urządzeń mobilnych. Jedno z takich modnych etui z logo EASTPAK otrzymaliśmy do recenzji.

Raczej mało kto nie zna marki EASTPAK produkującej plecaki, piórniki, torby i inne tego typu rzeczy pozwalające podróżować. Amerykańska marka EASTPAK powstała w 1976 roku, gdy Mark Goldman przekształcił firmę ojca zajmującą się szyciem plecaków dla amerykańskiej armii, w wiodącego na globalnym rynku producenta stylowych i funkcjonalnych plecaków i toreb dla mieszkańców dużych miast.

Telecom Lifestyle Fashion podpisał ekskluzywną umowę licencyjną z firmą EASTPAK na produkcję akcesoriów z logo EASTPAK. Akcesoria mają trafić do piętnastu krajów na świecie, w tym do Polski.

Polikarbonowy case, który otrzymaliśmy wykonany jest z solidnego i twardego tworzywa, bardzo dobrze wykończonego z dbałością o najmniejszy detal. Spasowanie obudowy z telefonem iPhone 5 jest doskonałe, nic się nie ugina, nie odstaje i nie haczy pod palcem. Boczne mocujące krawędzie futerału kończą się na równi z ekranem telefonu. Naprawdę sposób wykończenia tego plastikowego gadżetu jest godny podziwu.

Tylna część casu jest w  całości matowo-czarna ze znanym wszystkim logo EASTPAK. Obudowa jest miła w dotyku, lekko gumowana, ale nie tępa. Etui idealnie pasuje do czarnej kolorystyki telefonu.

W ofercie dostępne są różne rodzaje tego etui. Jeżeli komuś marka EASTPAK miło się kojarzy, szuka świetnie wykonanego case?u do swojego iPhone’a i ma trochę pieniędzy do wydania, to zakupu tej obudowy nie będzie żałować. Niestety cena trochę odstrasza. Z informacji, które udało mi się uzyskać etui ma kosztować od 17,5 do 29,95 euro. W tym przedziale na rynku dostępna jest cała gama ciekawych etui do iPhone’a. Czy temu z logo EASTPACK uda się przebić,  zweryfikuje rynek.

Etui do recenzji dostarczył oficjalny dystrybutor – firma Strax

 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *