Recenzja HOLDIT Wallet Case – etui typu portfel dla iPhone’a
Recenzja HOLDIT Wallet Case – etui typu portfel dla iPhone’a

Recenzja HOLDIT Wallet Case – etui typu portfel dla iPhone’a

0

Firma ExtremeMem przysłała nam do testu ciekawe etui marki HOLDIT. Oba etui to pokrowce typu Wallet Case, w których prócz telefonu, możemy nosić także plastikowe karty, dokumenty oraz gotówkę. Recenzja HOLDIT Wallet Case w AppleMobile.pl 7

Białe etui przeznaczone jest do używania z telefonem iPhone 6 oraz 6S. Natomiast widoczny na zdjęciach piaskowy model, to już wersja na większy telefon 6 Plus oraz 6S Plus. Niestety w obecnej chwili nie posiadam większego modelu telefonu, dlatego wybaczcie, że na zdjęciach widać tylko samo etui, bez prezentacji z telefonem.

Wracając jednak do samego przedmiotu recenzji dodam, że te kompaktowe etui zaprojektowała Catherine Berntsson. Firma znana jest z tego, że swoje linie produktowe współtworzy z różnymi celebrytami. Szwedzka firma stworzyła HOLDIT Wall Case z wysokiej jakości materiałów. Etui charakteryzuje się dobrej jakości wykończeniem.

Recenzja HOLDIT Wallet Case w AppleMobile.pl 2

Pokrowce wykonane są ze skóry, Ta jest obszyta z wysokim kunsztem krawieckim.

Recenzja HOLDIT Wallet Case w AppleMobile.pl 5

Etui zamyka się na pasek zakończony ukrytym wewnątrz materiału magnesem. Dzięki temu nie rozpina się samoczynnie i nie ma obawy o to, ze wysypią nam się karty lub wypadnie nam gotówka. Wewnątrz znajdziemy trzy kieszonki na plastiki oraz jedną dużą, w której możemy zmieścić papierowe banknoty.

Recenzja HOLDIT Wallet Case w AppleMobile.pl 3

Wkładka na telefon jest przyjemna w dotyku, dobrze wykończona i odpowiednio wyprofilowana i pasowana do obłych kształtów telefonu. Niestety biały model bardzo szybko zbiera brud, co jednak w przypadku gładkiej powierzchni skóry w tym kolorze nie powinno nikogo dziwić.

Recenzja HOLDIT Wallet Case w AppleMobile.pl 4

O ile nie jestem fanem etui na telefon typu portfel, to ten mi się podoba, głównie za sprawą wykonania. Szkoda tylko, że plastikowa wkładka nie jest przyczepiona do materiałowego pokrowca również na magnes, co pozwoliło by o wiele wygodniej prowadzić rozmowy, a telefon chować w skórzaną część, tylko na czas noszenia w torebce czy plecaku. Takie etui typu portfel są już w ofercie. HOLDIT mogłoby coś takiego zacząć oferować u siebie..

Recenzja HOLDIT Wallet Case w AppleMobile.pl 6

Etui dostarczyła firma Extrememem.com

Recenzja HOLDIT Wallet Case – etui typu portfel dla iPhone’a

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Wygoda noszenia telefonu, kart i pieniędzy
  • Wykonany ze skóry
  • Wysoka jakość wykonania
  • Dobrze wyprofilowana plastikowa wkładka
  • Miejsce na karty i nie tylko

Wady

  • Brak odpinanej wkładki na telefon
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *