Recenzja HOCO Defender Series Plating – etui dla zegarka Apple Watch
Recenzja HOCO Defender Series Plating – etui dla zegarka Apple Watch

Recenzja HOCO Defender Series Plating – etui dla zegarka Apple Watch

0

Przez chwilę nie mogłem w to uwierzyć, ale tak, to dzieje się naprawdę – dostaliśmy etui ochronne dla… zegarka.

Recenzja HOCO Defender dla Apple Watch w AppleMobile.pl 1

Po wszelakiej maści etui, caseach, bumperach i coverach dla iPadów i iPhoen’ów, na rynek trafiają pierwsze etui dla zegarków. Oczywiście nie dla zwykłych tradycyjnych czasomierzy, a dla Apple Watch. Swoje etui do testów stworzyła marka HOCO, która już nie raz gościła na naszych łamach przy okazji testowania innych akcesoriów dla Watch’a.

Recenzja HOCO Defender dla Apple Watch w AppleMobile.pl 2

HOCO Defender Series Plating back cover to dedykowany zegarkowi Apple Watch to wykonany z wysokiej jakości poliwęglanu bumper, którego zadaniem jest chronić delikatną obudowę zegarka APPLE przed uszkodzeniami mechanicznymi. Do testów otrzymałem cover w kolorze srebrnym oraz opisanym jako Tarnish. To taki kolor ciemnego chromu.

Recenzja HOCO Defender dla Apple Watch w AppleMobile.pl 3

Srebrny oczywiście najlepiej wygląda w przypadku zegarka ze srebrną aluminiową bądź stalową kopertą. Ciemny przeznaczony jest raczej dla wersji czarnej Watcha. Choć założenie ciemnej nakładki do srebrnego zegarka też ma swój urok.

Recenzja HOCO Defender dla Apple Watch w AppleMobile.pl 4

Montaż nakładki jest banalnie prosty. Nie ma tu mowy o trudnym do założenia elemencie, który podczas montażu mógłby nam przy okazji narobić dodatkowych rysek na kopercie.

Moim zdaniem gadżet przeznaczony jest raczej dla właścicieli tańszych smartwachów z aluminiową kopertą. Te ze stalową same w sobie są na tyle odporne na uszkodzenia mechaniczne, że zakładaniem bumpera ma sens tylko w przypadku osób, pracujących w trudnych warunkach bądź mających bzika na punkcie idealnego stanu swojego gadżetu.

Recenzja HOCO Defender dla Apple Watch w AppleMobile.pl 9

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *