Recenzja Wishbone – termometr mobilny podłączany do iPhone’a
Recenzja Wishbone – termometr mobilny podłączany do iPhone’a

Recenzja Wishbone – termometr mobilny podłączany do iPhone’a

0

Wishbone to niewielkich rozmiarów  termometr elektroniczny. Za jego pomocą zmierzymy temperaturę ciała, jak również z powodzeniem poradzi sobie ze zmierzeniem jej zwierzętom. Po za tym pozwala także na sprawdzenie temperatury napoju, mleka dla dziecka, wody na kąpiel czy temperatury pomieszczenia, w którym się znajdujemy. To niewielkie urządzenie podłączamy do smartfonu i zarządzamy nim za pomocą bezpłatnej aplikacji. Sprawdziłem jak spisuje się termometr przyszłości dostępny już dziś.

 Recenzja Wishbone w AppleMobile.pl 22

Nie jest bezprzewodowy i nie komunikuje się ani po WiFi, ani po Bluetooth. Nie jest więc urządzeniem z Internetu Rzeczy, ale myślę, że każdy gazeciarz chciałby taki mieć w swoim domu. Termometr elektroniczny Wishbone, to urządzenie z którego większość z Was będzie korzystała dwa razy do roku – podczas jesiennej aury oraz na wiosnę. To wtedy dopadają nas te wszystkie grypy, bakterie, anginy i wirusy. Wtedy też zmagamy się z wysoką temperaturą. Jaką? Wishbone to sprawdzi, a nawet zapisze w aplikacji Zdrowie w Twoim iPhonie.

Recenzja Wishbone w AppleMobile.pl 8

Co to w ogóle jest?

Termometr Wishbone to produkt firmy CSOP, który znajdziemy pod adresem https://termometrmobilny.pl . Jest to niewielkie urządzenie o trzech odnogach.

Recenzja Wishbone w AppleMobile.pl 5

W zestawie, który kupimy będzie on zamknięty w praktycznym zapinanym na suwak pokrowcu, w którym po za Wishbone znajdziemy komplet dwóch baterii zasilających – takich popularnych, jakie stosowane są w zegarkach.

Recenzja Wishbone w AppleMobile.pl 24

Pokrowiec pozwoli w wygodny sposób zabrać go na urlop czy mieć zawsze przy sobie w torebce.

Recenzja Wishbone w AppleMobile.pl 6

Jedna z odnóg termometru została wyposażona w złącze JACK 3.5mm. Ją podłączamy do smartfonu i to za jej pomocą urządzenie komunikuje się z naszym telefonem.

Recenzja Wishbone w AppleMobile.pl 9

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *