Recenzja PURO Shine Cover dla iPhone 7/8
Recenzja PURO Shine Cover dla iPhone 7/8

Recenzja PURO Shine Cover dla iPhone 7/8

1

FORCETOP.COM podesłał nam do recenzji etui dla iPhone’a 7, które pasuje także dla najnowszego iPhone’a 8 w wariancie, który powinien się spodobać każdej właścicielce złotego telefonu Apple.

Jest to etui z włoskiej linii wzorniczej marki PURO. Etui pasuje do telefonu iPhone 6/6s/7 oraz 8. Dzięki temu, niezależnie od tego, której generacji telefon posiadasz, możesz sobie pozwolić na jego zakup.

Etui wykonane jest z gumowanego połyskującego materiału.

 

Pod nim znalazło się miejsce dla przyjemnej dla oka brokatowej wkładki, która niesamowicie mieni się w świetle.

Producent pomyślał o tym, aby umieścić okienko, przez które wygląda nadgryzione jabłko iPhone’ znajdujące się na tylnej części obudowy.

Etui chroni całe plecy telefonu oraz jego krawędzie.

Nie utrudnia także wydostawania się dźwięku z głośnika, dostępu do portu ładowania Lightening czy znajdującego się w podstawie mikrofonu. Przewidziano dla nich odpowiednio wycięte otwory.

Podobnie jak dla przełącznika wibracji. Natomiast dla klawiszy regulacji poziomu głośności oraz włącznika producent przygotował odpowiednie wypustki, które ułatwią naciskanie przycisków z założonym na telefonie etui.

Wspomniana uniwersalność w dobrze etui do posiadanego iPhone’a zawdzięczamy dużemu otworowi na aparat fotograficzny. W końcu iPhone 7 i 8 mają dużo większy obiektyw niż modele starsze.

 

Duży otwór zapewnia pełną kompatybilność ze wszystkimi wspomnianymi modelami.

Dość gruby i giętki materiał odpowiednio zamortyzuje upadek urządzenia, zwiększając tym samym odporność na upadki. Etui kosztuje 69 złotych na b2btrade.eu

Recenzja PURO Shine Cover dla iPhone 7/8

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *