Recenzja etui moshi armour premium metalic case dla iPhone 7
Recenzja etui moshi armour premium metalic case dla iPhone 7

Recenzja etui moshi armour premium metalic case dla iPhone 7

0

moshi wprowadziło do swojej oferty nową serię etui o nazwie armour. Do testów otrzymałem case w kolorze czerwonym, który już od pierwszego momentu strasznie mi się spodobał. Product [RED] od Apple się chowa.

Etui łączy w sobie precyzyjne dopasowanie z przyjemnym nie tylko dla dłoni, ale także dla oka materiałami.

Tylna części etui wykonana została ze szczotkowanego aluminium w kolorze obudowy.

Jak powszechnie wiadomo „amelinium nie pomalujesz”, dlatego moshi wspięło się na wyżyny obróbki metali i przy użyciu skomplikowanego procesu chemicznego nadała kolor temu trudnemu do zabarwienia metalowi kolorowemu.

Jeżeli ktoś z Was miał czarnego iPhone’a 5, to dobrze wie, że malowane aluminium lub się łatwo drapać przez co ujawniana jest naturalna barwa aluminium. Nie w tym przypadku. Producent zadbał o to, aby materiał ten nawet przy uderzeniach nie tracił barwy.

W metalowej części pleców znalazło się miejsce na okrągły otwór, który prezentuje logo Apple na obudowie telefonu. Elegancji temu miejscu nadał polerowana na połysk obręcz.

Aluminium nie mogło zakrywać całego telefonu, gdyż mogłoby się pojawić problemy z zasięgiem sieci komórkowej, WiFi czy Bluetooth. moshi poradziło sobie z tą trudność zamieniając aluminium w górnej i dolnej części obudowy na tworzywo sztuczne, które nie blokuje dostępu do fal radiowych.

Dzięki temu korzystając z tego etui nie powinniśmy odczuć pogorszenia zasięgu.

By telefon zabezpieczony etui moshi armour pewnie leżał w dłoni, producent zastosował gumowany materiał na krawędziach.

 

 

Dzięki temu nie tylko zapewniono nam stabilność chwytu, ale także dodało to nieco polotu w wyglądzie za sprawą dodania lekkiego matu o satynowej fakturze dla tej części obudowy.

Projektując to etui pomyślano o wygodzie w obsłudze telefonu w postaci przedłużki dla klawisza Volume oraz otworów dla wszystkich elementów telefonu, które są przez nas użytkowane. Korzystając z etui moshi armour używanie jakiejkolwiek funkcji telefonu nie będzie utrudnione.

To co należy docenić, to bardzo przyjemna smukłość case’u i to pomimo wysokiego poziomu ochrony zabezpieczonego nim telefonu, co zostało potwierdzone wojskowym certyfikatem MIL-STD-810G.

Choć etui bardzo dobrze prezentuje się z moim czarnym iPhonem 7, to mam wrażenie, że najlepszy efekt byśmy tu uzyskali z telefonem w kolorze Product [RED]. Jedyną wadą tego produktu jest cena.

Musimy za te etui zapłacić około 160 złotych. Niestety produkt premium nigdy nie należały do tanich. Tak jest również w przypadku tego etui.

Etui do testów dostarczył sklep FORCETOP.COM

Recenzja etui moshi armour premium metalic case dla iPhone 7

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Precyzyjnie wykończone
  • Smukłe i solidne
  • Wygląda niesamowicie
  • Nie utrudnia dostępu do jakiejkolwiek funkcji

Wady

  • Cena
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *