Recenzja GEARMAX Ultra-ThinSleeve – ekskluzywne i ekologiczne etui dla Macbooka

Recenzja GEARMAX Ultra-ThinSleeve – ekskluzywne i ekologiczne etui dla Macbooka

Recenzja GEARMAX Ultra-ThinSleeve – ekskluzywne i ekologiczne etui dla Macbooka

0

Jeżeli szukacie etui, w którym wygodnie będziecie mogli przenosić swój komputer Apple w pracy, szkole czy po prostu gdzieś, GERMAX ma coś dla Was. Bardzo ciekawe etui, które nie tylko wygląda świetnie i ekskluzywnie, ale przy tym producent zapewnia, że cały proces jego produkcji był w pełni ekologiczny.

Materiał, z którego wykonano etui Ultra-Thin Sleeve doskonale imituje naturalną skórę. W rzeczywistości jest to materiał ekologiczny, który z mordowaniem zwierząt, a nawet z toksyczną chemią nie miał nic wspólnego.

Etui wygląda trochę jak kopertówka na komputer. Odchylamy jej skrzydło i wsadzamy komputer.

Niestety skrzydło nie jest w żaden sposób zapinane czy zamykane na jakiś klips czy magnes. Zapewniam jednak, że wsadzony do środka komputer wystarczy, by skrzydło dobrze leżało na całości i nie odstawało. W zasadzie jakikolwiek mechanizm zapinający nie jest tu potrzebny.

Faktura tkaniny imitującej skórę do złudzenia przypomina garbowaną skórę wysokiej jakości. Nierównomierny motyw materiału daje wrażenie ekskluzywnego i drogiego materiału. W rzeczywistości za te etui w ZGSKLEP.PL zapłacimy około 150 złotych.

Solidne szycia oraz wyłożenie wnętrza etui przyjemnym miękkim materiałem zapewnia trwałość oraz odpowiednią ochronę dla naszego komputera.

Etui mieści komputery o przekątnej około 13 cali. Mój Macbook Pro 13 z nakładką wszedł bez większego problemu.

Generalnie, jeżeli potrzebujecie etui, w którym wygodnie zabierzecie komputer pod pachą na uczelnie, do pracy czy w plener, to taki GEARMAX Ultra-Thin Sleeve spełni wszelkie wasze wymagania.

Etui do testów dostarczył sklep http://zgsklep.pl

Recencja GEARMAX Ultra-ThinSleeve – ekskluzywne i ekologiczne etui dla Macbooka

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.