Recenzja PURO Magnet RING COVER dla iPhone X
Recenzja PURO Magnet RING COVER dla iPhone X

Recenzja PURO Magnet RING COVER dla iPhone X

1

PURO Magnet Ring Cover to interesujące rozwiązanie dla iPhone’a X, które pozwoli na wygodne użytkowanie telefonu nie tylko podczas zwykłych czynności, ale także przy oglądaniu filmów. Wszystko dzięki wbudowanej podstawce z uchwytem.

Będąc ostatnio na urlopie widziałem całe mnóstwo osób, które miały właśnie takie rozwiązanie w swoich urządzeniach – praktyczny oring na palec. Występował on albo w postaci naklejanej bezpośrednio na obudowę telefonu albo właśnie jak w przypadku etui PURO Magnet RING COVER, wbudowany w etui.

Testowy model wygląda przyjemnie dla oka. Białe plecy wykonane zostały z twardego i odpornego na mechaniczne uszkodzenia poliwęglanu. Natomiast krawędzi ze sztywnej gumy.

Etui jest bardzo smukłe i w niewielkim stopniu wpływa na gabaryty telefonu. Po założeniu samo urządzenie jest jednak wyraźnie cięższa za sprawą wspomnianego uchwytu, który dodatkowo posiada wbudowaną blaszkę. Blaszka jest po to, aby etui współpracowało z magnetycznym uchwytem magnetycznym.

Etui posiada wycięcie na mikrofon, głośnik, złącze Lightening, przełącznik wibracji czy kamerę telefonu. Urządzenie prezentuje się w nim bardzo ładnie. Na tle konkurencyjnych rozwiązań ten model etui PURO wyróżnia się wspomnianym uchwytem.

Wystarczy go odgiąć z pleców, by wygodnie umieścić w zawleczce palec. Daje nam to 100 procentową pewność, że czasem przez przypadek nam się nie wymsknie z ręki lub ktoś nam go nie wytrąci. Dobre etui plus takki uchwyt daje nam wysoki poziom ochrony przed takimi sytuacjami.

To jednak nie wszystkie funkcjonalności uchwytu. Drugim jest podstawka. Dzięki jego konstrukcji możemy telefon wygodnie postawić na stole w pionie i poziomie i wygodnie oglądać film na YouTube czy przeglądać zdjęcia.

Do etui warto zakupić sobie uchwyt samochodowy PURO Car Magnetic. Uchwyt montuje się na kratce nawiewu, a silny magnes bardzo dobrze mocuje telefon w kompatybilnym etui i powala wygodnie odkładać i zabierać telefon z uchwytu, a także komfortowo korzystać z nawigacji w telefonie. Etui kosztuje 69 złotych.

Możne je znaleźć w sklepie https://B2BTRADE.EU

Recenzja PURO Magnet RING COVER dla iPhone X

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *