Recenzja odpornego na uderzenia etui Patchworks LEVEL ITG dla iPhone X
Recenzja odpornego na uderzenia etui Patchworks LEVEL ITG dla iPhone X

Recenzja odpornego na uderzenia etui Patchworks LEVEL ITG dla iPhone X

0

LEVEL ITG to jedno z ciekawszych propozycji ochrony iPhone’a X jakie w ostatnim czasie miałem okazję recenzować. Oba warianty kolorystyczne wyglądają świetnie, a ich minimalistyczny design tylko potęguje piękno nowego smartfonu Apple.

Na pierwszy rzut oka trudno jednoznacznie stwierdzić z jakiego materiału wykonane zostało etui PATCHWORKS LEVEL ITG i to nie zależnie od tego czy widzimy czarne czy białe etui.

PATCHWORKS to producent, który stawia nie tylko na dobrą prezencję, ale także na wysoki poziom ochrony urządzeń, które obudowami tego producenta chcemy ochronić.

Dlatego chyba każdy z oferowanych przez markę case posiada wojskowy certyfikat MIL. W przypadku PATCHOWRKS LEVEL ITG mamy tu do czynienia z MIL-STD-810G. Oznacza to, że etui zostało poddane rygorystycznym testom, podczas których telefon w etui byłą kilkukrotnie zrzucany na twardą podłogę.

Oczywiście by produkt mógł otrzymać ten certyfikat, urządzenie mimo upadku nie mogło się uszkodzić.

O tym, że warto zabezpieczyć iPhone’a X pisaliśmy już wielokrotnie. Koszt wymiany ekranu w tym modelu to 1800 złotych. A przecież poza ekranem możemy uszkodzić tu jeszcze szklane plecy czy polerowaną stalową ramę.

Myślę, że jest wiele ciekawych sposobów na wydanie pieniędzy niż naprawa i tak bardzo drogiego telefonu.

W zestawie poza etui nie znajdziemy żadnych dodatków. Nie ma też specjalnego czyścika jak w przypadku modelu Patchworks LUMINA, który także testowałem.

Etui nie posiada żadnego przezroczystego elementu, więc jego czyścenie ze szczególną dbałością nie jest tu konieczne. Ważne, aby telefon przed nałożeniem był stosunkowo czysty, szczególnie pozbawiony drobinek piasku czy kurzu. Ich pozostawienie mogłoby doprowadzić do porysowania szklanej obudowy telefonu czy jego polerowanej ramki.

Krawędź etui wystaje nieco ponad ekran. To dobrze dla niego, szczególnie gdy telefon wymsknie nam się z ręki i upadnie właśnie ekranem do ziemi. Jeżeli ekran nie dotknie powierzchni, to nic nie powinno mu się stać, a ewentualne naprężenie powstałe w wyniku upadku zostanie przyjęte przez etui i rozłożone po jego powierzchni.

 

Duży poziom ochrony zapewnia nie tylko materiał z jakiego wykonano etui, ale także jego konstrukcja w postaci plastra miodu.

Taka konstrukcja gwarantuje odpowiednie rozłożenie się siły uderzenia, niezależenie od tego którą częścią obudowy uderzymy.

Etui posiada wszystkie niezbędne wyprowadzenia do komfortowego obsługiwania telefonu, a także kanały dla głośnika mikrofonu czy przełącznika wibracji.

Przy tym wygląda bardzo ładnie. Jego minimalistyczne wzornictwo podkreślone wyłącznie logotypem wygląda super i dodaje charakteru. Etui kosztuje około 100 złotych.

Etui do testów dostarczył sklep ZGSKLEP.PL

Recenzja odpornego na uderzenia etui Patchworks LEVEL ITG dla iPhone X

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *