Recenzja bumpera Patchworks LEVEL SILHOUETTE – Bumper dla iPhone’a X
Recenzja bumpera Patchworks LEVEL SILHOUETTE – Bumper dla iPhone’a X

Recenzja bumpera Patchworks LEVEL SILHOUETTE – Bumper dla iPhone’a X

0

Nowy iPhone X jest piękny. Jego szklana powierzchnia z tyłu w połączeniu z niesamowitym ekranem i stalową ramką komponuje się nieziemsko. Nic więc dziwnego, że żaden właściciel tego modelu telefonu Apple nie ma ochoty ukrywać tego piękna pod etui. Dla nich powstały bummpery, a taki produkt marki Patchworks miałem okazję ostatnio testować. 

Marka Patchworsk jest nowością w portfolio ZGSKLEP.PL, który to dostarczył nam ten produkt do recenzji. Jej produkty charakteryzują się wysokim poziomem ochrony na uszkodzenia mechaniczne oferowane w równowadze z odpowiednią prezencją urządzenia nimi zabezpieczanego.

Testowany bumper chroni głównie krawędzi na wypadek upadku naszego telefonu. Nie osłania jednak w żaden sposób pleców czy frontu telefonu.

Takie rozwiązanie jakim są bumpery to dobry kompromis między zabezpieczeniem, a wyglądem telefonu. Produkt LEVEL SILHOUETTE, który otrzymałem jest dedykowany iPhone X. Srebrno czarny wariant kolorystyczny przyznacie wydaje się być bardzo uniwersalny, przez co będzie dobrze wyglądał tak samo dobrze na telefonie z białymi i ciemnymi plecami.

W zestawie znajdziemy wyłącznie zderzak. Żadnych dodatków. Jego nałożenie jest bardzo proste. Wystarczy jedynie wcisnąć telefon w jego objęcia. Udaje się to uczynić bez użycia siły. Tej natomiast musimy użyć nieco więcej, by telefon uwolnić z jego ryzów.

To jednak dobra wiadomość, gdyż świadczy o solidnym chwycie iPhone’a, który może być kluczowy, gdy rzeczywiście zdarzy nam się telefon upuścić.

Według informacji, które podaje producent, akcesorium wykonana z wysokie jakości materiałów. Bumper stworzono z trzech niezależnych warstw, których zadaniem jest absorbowanie siły upadku i rozkładanie jej po całej jego powierzchni. Dzięki temu, jeżeli telefon upadnie nawet z dość dużej wysokości, samej stalowej ramce telefonu nie powinno nic złego się zdarzyć.

Co jednak z ekranem i plecami? Krawędzie w bumperze wystają ponad szklane powierzchnie. Materiał, z którego je wykonano w połączeniu z jego wysokością sprawiają, że o ile telefon upadnie na płaską powierzchnię, gdzie nic nie będzie wystawało, co mogłoby je dotknąć, to nic złego im stać się nie powinno.

Producent zadbał także o komfort użytkowania telefonu zabezpieczonego tym produktem. Dla najczęściej używanych przycisków, czyli tego od wybudzania oraz do regulacji poziomu głośności przygotowano „przedłużki” o lekkim skoku, pozwalającym wygodnie sterować urządzeniem. Natomiast dla przełącznika wibracji przygotowano okienko, oddając tym samym użytkownikowi dostęp do tej funkcjonalności.

Generalnie bumper wykonany dobrze, telefon przyjemnie się trzyma, choć nieco zwiększa jego gabaryty.

Największa zaleta jest jednak wygląd, który w niewielkim stopniu zakrywamy tym zabezpieczeniem, a jednak poziom jego ochrony, niż bez bumpera jest znacząco wyższy. Bumper ten kosztuje 99 złotych. Dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych.

Bumper Patchworks LEVEL SILHOUETTE do recenzji dostarczył ZGSKLEP.PL

Recenzja bumpera Patchworks LEVEL SILHOUETTE – Bumper dla iPhone’a X

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Wysoki poziom ochrony
  • Nie zasłania piękna naszego urządzenia
  • Nie ogranicza dostępu do jego przycisków
  • Lekki i przyjemny w dotyku

Wady

  • Nie chroni na wypadek upadku na wystające elementy
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *