Świetne skórzane etui nie tylko dla fanów marki. Recenzja BMW Signature Case dla iPhone X
Świetne skórzane etui nie tylko dla fanów marki. Recenzja BMW Signature Case dla iPhone X

Świetne skórzane etui nie tylko dla fanów marki. Recenzja BMW Signature Case dla iPhone X

0

BMW wprowadziło do swojej oferty dwa nowe etui dedykowane iPhone X nazwane BMW Signature Case. Jedno z nich trafiło w moje ręce i przyznaję – jest to świetny produkt nie tylko dla fanów niemieckiej marki motoryzacyjnej.

Niemiecki gigant motoryzacyjny wielokrotnie wchodził w mariaże z markami sportowymi i odzieżowymi. Nic więc dziwnego, że dla fanów BMW powstały także obudowy na popularne modele telefonów. Dla iPhone’a X póki co bawarska marka posiada dwa modele BMW HEXAGON Case oraz testowane przeze mnie BMW Signature Case.

Miałem okazję widzieć oba. Jednak na moim telefonie od kilkunastu dni testuję model Signature Case. Bardziej stonowane, poważne skórzane etui z delikatnym emblematem umieszczonym w rogu.

Etui wykonano z wysokogatunkowej skóry wołowej. Bardzo przyjemnej w dotyku za sprawą swojej delikatności. Nie znaczy to jednak, że delikatna skóra nie jest trwała. Noszę je od kilkunastu dni w kieszeni i póki co wygląda jak nowe, nie widać na nim też żadnych oznak zużycia. Śmiem twierdzić, że skóra ta jest znacznie lepsza od tej, jaką Apple stosuje w swoich firmowych etui.

Etui perfekcyjnie dopasowano do obudowy telefonu. Założenie etui nie sprawia żadnego problemu. Z powodzeniem można je także łatwo zdjąć. Choć łatwo może sugerować, że nie jest to pewna ochrona. Nic bardziej mylnego etui łatwo się ściąga, ale leży na telefonie pewnie.

Producent zadbał i wysoki komfort użytkowy. Etui posiada smukły profil, dzięki czmeu niewiele zwiększa gabaryty urządzenia. Ponadto zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy. Nie blokuje również kanałów dźwiękowych oraz kamery.

Dużą zaleta jest współpraca ze szkłem hartowanym typu 5D, które zakrywa ekran po całości. Idealne dopasowanie etui sprawia, że naklejone szkło nie jest podważane, a cały telefon, także ze szklanym protektorem wygląda monolitycznie.

Gładka skóra prezentuje się nad wyraz ekskluzywnie, a wypukły logotyp BMW jest idealnym uzupełnieniem tego eleganckiego etui. Nie bez znaczenia jest tutaj cena. Choć samochody marki BMW zaliczane są do klasy premium, to za etui do telefonu mimo wysokie jakości wykonania i użycia naturalnej skóry, marka nie karze sobie płacić jak za złoto.

Ten modle etui kosztuje 99 złotych co w konfrontacji ze skórzanym etui Apple wygląd wręcz na super promocję.

Etui do testów dostarczył sklep https://B2BTRADE.EU

Świetne skórzane etui nie tylko dla fanów marki. Recenzja BMW Signature Case dla iPhone X

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *