Recenzja LEATHERskins by ZAGG – przyozdabiamy iPhone’a

Recenzja LEATHERskins by ZAGG – przyozdabiamy iPhone’a

1

Znana z produkcji świetnej jakości folii zabezpieczających firma ZAGG, posiada również w swoje ofercie interesujące skórki chroniące tylną część obudowy telefonów iPhone oraz tabletu iPad. LEATHERskins by ZAGG to specjalnie wyprofilowana, sprasowana i dopasowana do urządzenia imitacja naturalnej, fakturowanej skóry. Skórka jest bardzo wysokiej jakości, a jej montaż jest niezwykle prosty. Efekt po naklejeniu? Piorunujący!

Cztery modele telefonu iPhone. W zasadzie nawet trudno nazwać je modelami. W końcu są to generacje, różniące się między sobą technologicznie, a nie tylko funkcjonalnie.  Trudno się więc wyróżnić w tłumie znajomych, którzy tak samo jak my, lubią tę markę. Dla takich osób produkowane są wszelkiego rodzaju akcesoria, obudowy, skórki, naklejki itp. LEATHERskins, to propozycja najwyższych lotów.

Tworzywo, z którego wykonana została naklejka, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Skórka jest idealnie dopasowana do tylnej części obudowy telefonu. Producent postarał się, by faktura i materiał do wykonania LEATHERskins, do złudzenia imitował prawdziwą skórę.

Dodatkowo producent przyozdobił skórkę ciekawym motywem. Całość prezentuje się jak na poniższym filmie.

W zestawie z LEATHERskins znajdziemy skórkę przeznaczoną na tylną część urządzenia. W przypadku wersji dla telefonu iPhone 4, producent dołączył również dopasowane kawałki materiału, przeznaczone do naklejenia ich na metalowym korpusie telefonu.

Metalowa ramka bardzo mi się podoba. Nie mam problemu z rozdmuchanym „antennagate”, więc zrezygnowałem z ich montażu.

Sam montaż LEATHERskins jest niezwykle prosty. Przyznam, że miałem z tym znacznie mniej problemu, niż w przypadku naklejania folii invisible SHIELD. Sposób montażu przedstawiliśmy na krótkim filmie.

Ważne, aby przez naklejeniem dobrze wyczyścić i odtłuścić powierzchnię telefonu. Unikniemy ewentualnego odklejania się LETAHERskins. Do wyczyszczenia telefonu użyłem płynu załączonego do zestawu z invisible SHIELD by ZAGG. Jeżeli takiego nie macie, można do tego użyć niewielkiej ilości płynu do czyszczenia szyb.

LEATHERskins naklejamy od góry. Odklejamy pierwszą, mniejszą folię zabezpieczającą, oznaczoną przez producenta numerem 1. Dopasowujemy najpierw element od strony obiektywu aparatu. Naklejamy tak, aby pod spodem nie pojawiły się pęcherzyki powietrza. Po prawidłowym rozprowadzeniu skórki, odklejamy folię zabezpieczającą numer dwa i oklejamy dalszą część obudowy.

Muszę przyznać, że LEATHERskins prezentuje się zdecydowanie lepiej na żywo niż na wykonanych przez nas zdjęciach. Niestety przyjemność posiadania skórzanego iPhone’a nie jest tania. Zestaw LEATHERskins kosztuje na stronie dystrybutora zgsklep.pl 99 złotych brutto. Czego się jednak nie robi, by wyróżnić się wśród tłumu? 😉

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(1)

 1. Witam,
  Coś mi się wydaje, że jest błąd w opisie skóry. Pan Michał – autor recenzji. Opisuje, iż ten produkt jest imitacją naturalnej, prawdziwej skóry. Z tego na ile rozumiem język angielski to „genuine leather”, bo taki napis widnieje na opakowaniu, to oznacza „prawdziwa skóra”, a nie imitacja.
  Dodatkowo ręcznie wykonana-napis pirwszy.
  Sprawdzałem na stronie http://www.zagg.com i tam jest opis „Made from 100% genuine cattle-hide leather with a premium design”. Co oznacza ze zrobiona w 100% z naturalnej skóry bydlęcej.
  Pozdrawiam,
  Grzegorz

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *