Recenzja etui Ringke Air PRISM dla iPhone 8 Plus
Recenzja etui Ringke Air PRISM dla iPhone 8 Plus

Recenzja etui Ringke Air PRISM dla iPhone 8 Plus

0

Pamiętacie telefony Nokia Prism? Pojawiły się w zasadzie niewiele przed tym, jak Nokia upadła olewając kompletnie rynek smartfonów i zachodzącą na nim rewolucję tego, w jaki sposób dziś używamy telefonu. Nie mniej jednak Nokia 7500 Prism, to jeden z tych telefonów, które były dostępne w rozsądnej cenie, a przy tym bardzo przykuwały wzrok. Dzięki etui Ringke Air Prism, możemy efekt tamtego wzornictwa zaimplementować w swoim iPhonie.

Do recenzji od sklepu 4GSM.PL otrzymałem niesamowicie wyglądające etui Air Prism, które przypomniało mi niejako o serii Prism, jaką kiedyś do oferty wprowadziła Nokia.

Jakby ktoś nie wiedział, Nokia to taka firma, która kiedyś była dzisiejszym Apple, jednak fatalne decyzje kierownictwa i zbyt duża pewność swojej pozycji pogrążyła fińskiego giganta, który dziś na rynku objawia się wyłącznie w postaci urządzeń od HMD Global, firmy próbującej ze sporymi sukcesami wskrzesić markę Nokia.

Tyle historii… Za stworzenie linii etui Air PRISM odpowiada producent Ringke. Etui, które otrzymałem jest dedykowane dla modelu iPhone 8 Plus, ale pasuje także do starszego modelu 7 Plus. W ofercie 4GSM.PL można jednak z powodzeniem znaleźć te etui dla innych modeli. W ofercie jest wersja biała i czarna. To właśnie ta ostatnia trafiła do moich rąk.

NA pierwszy rzut oka etui wygląda jakby zostało wykonane ze szkła. Oczywiście etui, którego głównym zadaniem jest chronić telefon na wypadek upadku, byłoby dość kiepskim rozwiązaniem, w przypadku, gdy samo byłoby kruche jak szkło.

Dlatego szklany efekt w Air PRISM wygląda niesamowicie, ale już materiał, z którego go wykonano jest jak najbardziej trwały i solidny. Jest nim, a jak, odporne na uszkodzenia i trwałe TPU.

Producent zadbał o to, aby zabezpieczonego nim telefonu używało się bardzo wygodnie, Dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że etui posiada wypustki na klawiszach Volume oraz Power oraz spore okienko na przełącznik wibracji.

Spore wycięcie na podwójny aparat Plusa gwarantuje niezaburzone zdjęcia, także te wykonane z lampą błyskową, która w żaden sposób nie odbija się na krawędziach etui i nie rujnuje nam nocnych zdjęć. To duża zaleta.

Samo etui przyjemnie trzyma się w ręku. Jego mimo wszystko gumowata struktura zapewnia solidny chwyt, a to również jest bardzo ważne, szczególnie że gabaryty telefonu nie dają nam w nim poczucia poręczności.

Etui bardzo fajne. Fani linii PRISM od Nokii, a wiem, że jest ich całkiem sporo, zapewne kupią w każdym kolorze.

Kup etui Ringke Air PRISM dla iPhone 8+ w 4GSM.pl

Recenzja etui Ringke Air PRISM dla iPhone 8 Plus

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *