Recenzja etui JUST CAVALLI LEO ZEBRA GLITTER COVER stworzonego wspólnie z PURO
Recenzja etui JUST CAVALLI LEO ZEBRA GLITTER COVER stworzonego wspólnie z PURO

Recenzja etui JUST CAVALLI LEO ZEBRA GLITTER COVER stworzonego wspólnie z PURO

2

Do testów tym razem otrzymałem interesujące etui, które jest wynikiem pracy marki PURO ze znaną firmą z branży fashion – Just Cavalli, której twórcą jest znany włoski projektant mody Roberto Cavalli.

Tym produktem będą zainteresowane głównie panie. Choć w ofercie PURO produktów z serii Just Cavalli znajdziemy sporo różnych modeli etui na telefon, ja chciałbym się skupić na modelu JUST CAVALLI LEO ZEBRA GLITTER COVER  jcipc747leozeb-gold.

Jest to w zasadzie bardzo typowy case na telefon iPhone 7, który chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi plecy telefonu oraz jego krawędzie.

Brak klapki oraz dość wysunięty ekran ponad krawędzie etui sprawia, że korzystając z tego modelu niestety musimy się pogodzić z brakiem ochrony dla ekranu. Dobrym rozwiązaniem w przypadku chęci zastosowania tego modelu etui, będzie dodatkowy protektor na ekran telefonu.

Etui składa się z trzech części. Zewnętrznego przezroczystego etui wykonanego z mieszkanki polikarbonowej, stosunkowo sztywnej, ale także gumowej w dotyku. Wewnątrz znajduje się wkładka graficzna imitująca „złotą zebrę”.

Charakterystyczne dla zebry pręgi w tym wydaniu nie łącza kolorów białego i czarnego, a złoty z czarnym. Dodatkowo całość okraszona jest żółtym brokatem dla spotęgowania ekskluzywności i efekty glamour.

Na nią nałożona jest wkładka usztywniającą.

Na niej natomiast można znaleźć QR Code, który z podpisu widać ma oferować dostep do darmowych tapet, zapewne związanych z marką.

Niestety po odczytaniu QR Code przeniesieni jesteśmy do nieistniejącej strony. Szkoda 🙁

Etui Just Cavalli posiada wycięcie na obiektyw, kanały głośnika, mikrofonu oraz złącza ładowania.

Nie zabrakło także okienka, które prezentuje logotyp naszego telefonu.

Zadbano również o wygodę obsługi. Etui nieco poszerza nasz telefon, gdyż jego ścianki są stosunkowo grube dla zapewnienia solidnej ochrony. Dlatego też zdecydowano się przedłużyć klawisze regulacji głośności oraz włącznika. Dla klawisza wibracji wybrano jednak okienko, gdyż nie używa się go zbyt często. Przyciski nadusza się bardzo lekko i naturalnie. Nie utrudniają one obsługi telefonu.

Zabezpieczony tym etui telefon przyjemnie leży w ręce. Jest to ciekawa propozycja dla pań, które lubią ubrać swój telefon w modne, markowe etui znanej marki fashion.

Etui można znaleźć w sklepie FORCETOP.COM

Recenzja etui JUST CAVALLI LEO ZEBRA GLITTER COVER stworzonego wspólnie z PURO

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Modne
  • Solidnie chroni boki i plecy
  • Atrakcyjna cena (około 80zł)

Wady

  • Nie chroni ekranu
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *