Recenzja etui dla iPhone XS Nordic Elements Freja
Recenzja etui dla iPhone XS Nordic Elements Freja

Recenzja etui dla iPhone XS Nordic Elements Freja

0

Jeżeli kupiłeś iPhone’a XS, ale wciąż zazdrościsz niebieskiego koloru właścicielom modeli Xr, to możesz mieć coś lepszego – etui Freja od Nordic Elements. Tak, jest w kolorze niebieskim!

Jednak to nie kolor sprawia, że właśnie te etui warto kupić do swojego telefonu, a jakość jego wykonania oraz użyte materiały. Ostatnio miałem okazję testować etui Gefion tej marki, które charakteryzowało się tym, że było modelem jedynym w swoim rodzaju, niezwykle luksusowym, wręcz indywidualnym. Wszystko za sprawą użytego naturalnego drzewa, którego słoje są przecież niepowtarzalne.

Model Grafion może nie jest aż tak jedyne w swoim rodzaju, to nie można mu odmówić oryginalności i wysokiej jakości. Za użyte tkaniny do obicia akcesorium odpowiada duńska fabryka Gabryiel, która zajmuje się produkcją designerskich mebli i nie tylko.

Testowane etui jest w kolorze niebieskim. Tu trzeba dodać, że niebieskie jest nie tylko obicie etui, ale także wkładka wykonana z TPU. Jeżeli Waszym ulubionym kolorem jest niebieski, to ten model jest dla Wad.

Etui nie utrudnia obsługi urządzenia. Posiada duże wycięcia na każdy z klawiszy oraz dolne głośniki/mikrofony. Także wycięcie na aparat nie utrudnia fotografowania, także przy użyciu lampy błyskowej.

Etui doskonale dopasowano do rozmiarów iPhone’a X oraz iPhone’a XS. Dodatkowo dla zabezpieczenia szklanej powierzchni pleców telefonu, producent zdecydował się wyłożyć wnętrze etui przyjemną w dotyku mikrofibrą.

Telefon w etui bardzo dobrze trzyma się w ręku. Jest poręczne i nie zwiększa gabarytów urządzenia.

Niestety w moim odczuciu niedostatecznie chroni szybę smartfona zbyt bardzo wystawiając ten element na ekspozycję.

Wolę jednak etui, które posiada nieco wyższy rant krawędzi, dzięki czmeu przy płaskim upadku mam większą szansę, że ekran wytrzyma. Tu niestety szkło ochronne na ekran jest obowiązkowe.

Jeżeli ta drobna wada nie jest dla Was problemem, to etui Nordic Elements Freja, którego nazwa jest inspirowana duńską mitologią kupicie na B2Btrade.eu

Recenzja etui dla iPhone XS Nordic Elements Freja

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *