Recenzja BMW M Edition Carbon Hardcase – oryginalne etui dla fanów marki BMW
Recenzja BMW M Edition Carbon Hardcase – oryginalne etui dla fanów marki BMW

Recenzja BMW M Edition Carbon Hardcase – oryginalne etui dla fanów marki BMW

0

Pojawiła się nie lada gratka dla wszystkich fanów niemiecki marki motoryzacyjnej BMW. Światowy gigant na rynku samochodów klasy premium wprowadził na rynek licencjonowane etui, case?y i futerały dla telefonów komórkowych, w tym dla tych ze stacji Apple. Etui są wysokiej jakości, dopracowane w każdym szczególe i z wysokiej jakości tworzyw. Każde z nich posiada indywidualną licencję potwierdzoną numerem wybitym na hologramie zabezpieczającym. Jedno z nich miałem okazję potestować i przyznam szczerze, że mnie urzekło.

BMW M Edition Carbon Hardcase w AppleMobile.pl 1

Steve Jobs i projektanci z Apple zawsze gustowali z niemieckiej motoryzacji. Jobs miał słabość do Mercedesa. Jednak to między innymi lampa z BMW była inspiracją dla pierwszego iMac?a. Nic więc dziwnego, że estetyka znana z tych popularnych aut, które jednym kojarzą się z jakością, dobrym prowadzeniem i ponadczasowym wzornictwem, a innym z łysymi głowami w dresach, może się podobać.

Image.ashx

Etui, które otrzymałem to model BMHCP5MC inspirowane serią BMW o sportowy, charakterze – M Power. Etui od wewnętrznej strony jest wykonane z cienkiego, wytrzymałego i lekkiego plastiku, który jest idealnie wykończony i dopasowany do telefonu iPhone 5/5S.

BMW M Edition Carbon Hardcase w AppleMobile.pl 5

Zewnętrzna strona, którą będziemy na co dzień eksponować trzymając telefon przy uchu została wykończona prawdziwym włóknem węglowym (carbon) oraz trzema pasami w kolorze jasno niebieskim granatowym i czerwonym, które towarzyszą logo serii M.

BMW M Edition Carbon Hardcase w AppleMobile.pl 8

Pasy te zostały ręcznie wszyte w etui grubą czarną nicią, co tylko potęguje kunszt z jakim projektanci tego etui podeszli do jego produkcji.

BMW M Edition Carbon Hardcase w AppleMobile.pl 3

Dodatkowo na etui znalazło się miejsce na prawdziwe odlane ze stali nierdzewnej logo M Power, które można dotknąć i poczuć.

BMW M Edition Carbon Hardcase w AppleMobile.pl 37

Chyba żadne etui, które do tej pory widziałem czegoś takiego nie miało. Nie jest to gadżet, który robiony jest na jedno kopyto na tej samej bazie, która następnie jest nadrukowywana odpowiednim obrazkiem.

BMW M Edition Carbon Hardcase w AppleMobile.pl 38

BMW stworzyło produkt klasy premium, który będzie się podobał konkretnej grupie odbiorców.

BMW M Edition Carbon Hardcase w AppleMobile.pl 18

Etui posiada wycięcie na aparat oraz klawisze boczne telefonu. Dzięki temu w żaden sposób nie utrudnia dostępu do funkcji iPhone’a.

BMW M Edition Carbon Hardcase w AppleMobile.pl 41

Włókno węglowe jest bardzo przyjemne w dotyku, samo etui nie powiększa zbytnio wizualnie telefonu, choć trzeba zwrócić uwagę, że nie jest to futerał typu ultrathin.

BMW M Edition Carbon Hardcase w AppleMobile.pl 36

Całość bardzo mi się podoba i pewnie trochę czasu go poużywam.

kup ten produkt

Recenzja BMW M Edition Carbon Hardcase – oryginalne etui dla fanów marki BMW

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Doskonale wykonane i wykończone w każdym detalu
  • Oryginalny wygląd, ręczne wykonanie
  • Prawdziwe oryginalne logo M Power
  • Certyfikowany produkt premium przez BMW

Wady

  • Brak
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *