Recenzja THULE ATMOS X3 – super etui znanej szwedzkiej marki, które wytrzyma upadek z 2m i ma 25 letnią gwarancję

Recenzja THULE ATMOS X3 – super etui znanej szwedzkiej marki, które wytrzyma upadek z 2m i ma 25 letnią gwarancję

0

Szwedzka marka THULE, znana na całym świecie z doskonałych bagażników samochodowych i akcesoriów, wprowadziła do sprzedaży etui do smartfonów. THULE ATMOS X3 to jeden z ciekawszych modeli, dedykowany iPhone?owi 5/5S.

Recenzja THULE ATMOS X3 w AppleMobile.pl 1

THULE ATMOS X3 to etui, które ma ochronić nasze delikatne urządzenie przed trudnościami dnia codziennego. Gadżet zapakowany jest w zmyślne opakowanie, które ku uciesze sprzedawców i potencjalnych zainteresowanych jednym prostym ruchem, można odchylić, by je zaprezentować klientowi.

Recenzja THULE ATMOS X3 w AppleMobile.pl 3

Futerał jest podwójnie wzmocniony, odporny na uderzenia i przy tym doskonale wygląda. Nie wiem dokładnie z czego został wykonany. THULE kryje ?skład? pod tajemniczym opisem BI-COMPONENT ARMOR. .

Recenzja THULE ATMOS X3 w AppleMobile.pl 2

Urządzenie posiada 25 letnią gwarancję. W tym czasie nie powinno ulec samoczynnemu uszkodzeniu, rozwarstwieniu itd. Rzeczywiście już kilka pierwszych chwil z tym produktem pozwala na zdobycie mojego zaufania. Wygląda solidnie i trwale.

Recenzja THULE ATMOS X3 w AppleMobile.pl 4

Po wsadzeniu do etui telefonu nieco powiększa ono optycznie iPhone’a. Zmienia także jego kształt. O ile do tej pory w większości tego typu etui mi to dosyć przeszkadzało, o tyle wcale nie razie w oczy.

Recenzja THULE ATMOS X3 w AppleMobile.pl 9

ATMOX X3 posiada odseparowane wycięcia dla portu słuchawek i mikrofonu, złącza Ligtening i głośnika multimediów. Kolejnym wycięciem jest to dla przełącznika wibracji.

Recenzja THULE ATMOS X3 w AppleMobile.pl 17

Ostatnim jest okienko dla aparatu fotograficznego.

Recenzja THULE ATMOS X3 w AppleMobile.pl 8

Klawisz POWER jest schowany za gumowym przyciskiem, który co warto podkreślić w żaden sposób nie wpływa ma komfort jego używania.

Recenzja THULE ATMOS X3 w AppleMobile.pl 19

Gumowy klawisz pracuje niezwykle naturalnie. Ma idealny skok. Pracuje nie za twardo i nie za miękko. W zasadzie nie odczuwamy, że jest to jedynie nakładka na właściwy przycisk telefonu.

Recenzja THULE ATMOS X3 w AppleMobile.pl 15

Podobnie jest z klawiszami regulacji głośności. Zmiana jej poziomu nie nastręcza problemów.

Recenzja THULE ATMOS X3 w AppleMobile.pl 14

Tylne plecki nie tylko oferują świetną ochronę delikatnego tyłu iPhone’a ale przy tym nie pogrubiają nam urządzenia.

Recenzja THULE ATMOS X3 w AppleMobile.pl 16

Dzięki gumowanym wstawką telefon pewnie leży w dłoni. Natomiast biała reszta futerału jest delikatnie śliska i daje poczucie smukłości.

Recenzja THULE ATMOS X3 w AppleMobile.pl 6

Według producenta, zabezpieczając tym etui nasz telefon, możemy być pewni, że przeżyje on upadek na płaską powierzchnię z wysokości nie większej niż 2 metry. Wybaczcie nie sprawdziłem tego. Wolałem nie kusić losu. Jednak etui wygląda na tyle solidnie, że nie zdziwiłbym się, że zapewnienia producenta to nie tylko czcze gadanie. Etui bardzo mi się podoba i póki co nie zamierzam się z nim rozstawać.

Recenzja THULE ATMOS X3 – super etui znanej szwedzkiej marki, które wytrzyma upadek z 2m i ma 25 letnią gwarancję

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Świetnie wykonane
  • Świetnie spasowane
  • Świetnie zapakowane
  • Świetnie wygląda
  • Świetnie chroni

Wady

  • brak
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *