Recenzja DELOCK Adapter for Apple power Supply – rozbuduj swój zasilacz USB-C o dodatkowe porty
Recenzja DELOCK Adapter for Apple power Supply – rozbuduj swój zasilacz USB-C o dodatkowe porty

Recenzja DELOCK Adapter for Apple power Supply – rozbuduj swój zasilacz USB-C o dodatkowe porty

0

DELOCK Adapter for Apple power Supply to dedykowana nakładka na standardowy zasilacz USB-C do komputerów Apple, która pozwala wykorzystać zasilacz w tym samym momencie dla znacznie większej ilości urządzeń. Prosty, acz genialny gadżet, który powinien się znaleźć w każdej torbie z laptopem Apple zasilanym z USB-C.

Recenzja DELOCK Adapter for Apple power Supply

DELOCK to niemiecka firma zajmująca się różnego rodzaju akcesoriami do telefonów, komputerów, ale również aparatów cyfrowych itd. To, co je wyróżnia to jakość i funkcjonalność, z którymi niemieckie produkty są niemal zawsze kojarzone.

Recenzja DELOCK Adapter for Apple power Supply

Wszystko wskazuje na to, że nie inaczej jest w przypadku adaptera na zasilacz Macbooka, który otrzymaliśmy do testów.

Recenzja DELOCK Adapter for Apple power Supply

Każdy zdaje sobie sprawę jak drogie są komputery Apple, dlatego na początku chciałbym zwrócić uwagę, że akcesoria DELOCK nie są kolejnym chińskim chłamem, który podłączamy z duszą na ramieniu, a wysokiej jakości produktem z szeregiem systemów zabezpieczających komputer oraz pozostałe urządzenia podpinane do portów znajdujących się w adapterze.

I tak w śród nich należy wymienić ochronę przed przeciążeniem zasilacza, przed skokami natężenia prądu, przed przegrzewaniem oraz przed zwarciem. Owe zabezpieczenia dają Wam gwarancję, że skorzystanie z adaptera firmy DELOCK nie upali Wam komputera.

Test DELOCK Adapter for Apple power Supply

Adapter został tak wyprofilowany, że idealnie nakłada się na zasilacz od komputera Apple (sprawdzane na 29W zasilaczu od Macbooka 12”).

Wtyk USB-C w adapterze jest na odpowiedniej wysokości, dzięki czmeu nasuwamy adapter na zasilacz i zaciskami. W efekcie oba elementy tworzą jedną, trwałą i solidną całość gotową do skorzystania.

Test DELOCK Adapter for Apple power Supply

A skorzystać jest z czego, ponieważ w adapterze wyprowadzono aż cztery porty. Do dyspozycji mamy port Power Delivery w standardzie USB-C, który pozwala skorzystać z naszego zasilacza do ładowania komputera, co jest oczywiste, tak samo jak fakt, że port ten może być wykorzystany choćby do ładowania iPhone’a po podpięciu kabla USB-C czy iPada.

Poza nimi, do pozostałych portów możemy podłączyć inne akcesoria. Porty USB typu A znajdujący się tuż pod PD to gniazdo QC3.0 oferujące szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń wspierających ten standard.

Test DELOCK Adapter for Apple power Supply

Poza nim w pozostałych dwóch portach możemy zasilać urządzenia za pomocą kabli USB typu A o maksymalnym natężeniu prądu 2,4A, czyli każdy inny sprzęt, w tym starsze telefony czy tablety.

Jeżeli do tej pory wkurzał Was gąszcz ładowarek w listwie zasilającej od telefonu, komputera, tabletu itd, możecie dzięki temu jednemu adapterowi uwolnić gniazda i korzystać wyłącznie z jednego zasilacza od Waszego Mac’a za pomocą tego jednego adaptera. Dla mnie bomba!

DELOCK Adapter for Apple power Supply

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Genialny gadżet rozszerzający możliwości
  • Wiele poziomów bezpieczeństwa
  • Port PD i QC30 do dyspozycji
  • Solidne wykonanie
  • Precyzyjne dopasowanie do zasilacza

Wady

  • Bak
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *