Recenzja DELOCK USB Type C Cable – solidny kabel Lightning z wtykiem USB-C

Recenzja DELOCK USB Type C Cable – solidny kabel Lightning z wtykiem USB-C

Recenzja DELOCK USB Type C Cable – solidny kabel Lightning z wtykiem USB-C

0

Do niedawna mając nowego Macbooka pozbawionego portów USB typu A, a jedynie USB-C, aby podłączyć iPhone’a, należało dodatkowo kupić przejściówkę. Całe szczęście do sprzedaży w końcu trafiły kable USB-C, które rozwiązały tę chora sytuację. Dobrze, że poza tymi kiepskiej jakości od Apple, są w sprzedaży także kable naprawdę solidne i świetnie wykonane.

Kable do ładowania iPhone’a, to chyba jedyne produkty Apple, które z taka skutecznością i częstotliwością mi się psują, niszczą i wymagają wymiany. Ich oplot jest fatalnej jakości, kiepsko znosi naprężenia, a nawet słoneczne światło, przez co izolacja pęka uwalniając druty, które następnie też pękają i powodują zwarcia lub w najlepszym wypadku nie pozwalają telefonu naładować. Koniec z tym! Jest DELOCK USB Type-C Cable.

Przewód ten niemal niczym nie przypomina ten od Apple. No może poza długością, której mierzy 100 centymetrów (w sprzedaży jest również dłuższy, 2 metrowy). DELOCK to niemiecki producent akcesoriów, który zasłynął jakością i funkcjonalnością na rynku, tym samym zdobywając rzeszę oddanych mu Klientów. Mieliśmy już okazję testować inne akcesorium tego producenta, który uzyskał bardzo dobrą recenzję, głównie za pomysłowość i wykonanie.

Recenzja DELOCK Adapter for Apple power Supply – rozbuduj swój zasilacz USB-C o dodatkowe porty

Testowany przewód jest bezpieczny i w pełni kompatybilny ze wszystkim urządzeniami Apple wyposażonymi w port Lightning. Potwierdza to otrzymany certyfikat Apple Made for iPhone iPod iPad. Nie ma więc problemu ani z zapewnieniem szybkiego ładowania dostępnego w najnowszych urządzeniach Apple, anie tym bardziej z kompatybilnością.

Wtyczki przewodu są metalowe. Dzięki czmeu mamy pewność, że nie popękają od używania. Natomiast najbardziej solidny wydaje się oplot przewodu.

Mocno skręcony oplot gwarantuje, że przewód wytrzyma długie lata, bez konieczności wymiany go w najbliższym czasie. Gruby przewód, metalowe wtyczki i certyfikat, to wszystko, na co powinniśmy zwracać uwagę przy wyborze przewodu do naszego urządzenia Apple. Ten od DELOCK oferuje to wszystko w rozsądnej cenie.

Recenzja DELOCK USB Type C Cable – solidny kabel Lightning z wtykiem USB-C

5/5 - (1 vote)
Zalety Wady

Zalety

  • Solidne metalowe wtyczki
  • Solidny oplot zapobiegający pękaniu izolacji i przecieraniu przewodu
  • Certyfikat MFI gwarantujący kompatybilność
  • Pozwala na szybkie ładowanie
  • Dostępny w wariantach 100 i 200 cm

Wady

  • Brak
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *