Recenzja TITAN by [FUSE]chicken – podobno najsolidniejszy kabel na Ziemi
Recenzja TITAN by [FUSE]chicken – podobno najsolidniejszy kabel na Ziemi

Recenzja TITAN by [FUSE]chicken – podobno najsolidniejszy kabel na Ziemi

2

Kto używa iPhone’ów od dawna, dobrze wie, że kable Lightening jego producenta delikatnie mówiąc nie są najlepszej jakości. Brudzą się, gniotą, pękają i przestają ładować, jeżeli tylko przestajemy ich używać poza domem tuż przy biurku. [FUSE]chicken ma na to sposób. 

Pałętający się przy listwie zasilającej kabel do ładowania iZabawek to była ulubiona zabawka mojego kota. Nie wiadomo dlaczego upatrzył sobie delikatny apple’wy przewód Lightening i głównie jego uwielbiał obgryzać. Efekt? Przestałem inwestować w pewnym momencie w oryginalne kable Made for Apple, bo płaci się za nie dużo, a jakość oferują lichą.

Zęby Twojego psa temu kablu nie straszne

Okazuje się, że jest producent dla którego obgryzanie kabli przez domowe zwierzaki to coś zupełnie naturalnego. Dlatego stworzył TITAN. Metrowy przewód opleciony w metalowy, niezwykle solidny, ale przy tym giętki kawałek metalu, którego zwierzak nie przegryzie, a trudy dnia codziennego kompletnie mu nie są straszne.

Producent reklamuje go jako „Human Proof, Pet Proof, Everthing Proof” czyli w zasadzie odporny jest na wszystko to, na co nie są odporne inne kable w tym kabel z zestawu z iPhonem. Po otwarciu opakowania naszym oczom ukazuje się słowo „DZIĘKUJĘ” w dziesiątkach języków świata.

Klienci nie ufają producentom kabli

Nie znam dokładnych danych, ale mając wiele wspólnego także ze sprzedażą akcesoriów do iPhone’a mogę powiedzieć, że klienci mimo wszystko najbardziej ufają akcesoriom producenta ich telefonu.

Niechętnie wybierają kable innych producentów, mimo że już na pierwszy rzut oka widać, że są znacznie lepiej wykonane niż te z jabłuszkiem na pudełku.

[FUSE]chicken najwyraźniej jest tego świadomy, dlatego już z otwarciem pudełka dziękuje nowemu klientowi za zaufanie, jakim obdarzył producenta wybierając właśnie jego produkt pośród tysięcy innych dostępnych na rynku, w tym także tego od producenta iPhone’a.

Bezpieczeństwo i współpraca potwierdzone przez Apple

Osobom, które kupując kabel Apple kierują się głównie obawą o to, że nie wiadomo czy kabel innego producenta nie jest nieodpowiednio wykonany i czy czasem nie spowoduje uszkodzenia drogiego przecież urządzenia spieszę z informacją, że Apple już wiele lat temu wprowadziło swój własny program certyfikacji akcesoriów firm trzecich o nazwie Made for Apple. Każde akcesorium, które posiada logo Made for Apple na opakowaniu jest więc przetestowane przez Apple, a jego bezpieczeństwo potwierdzone przez producenta.

Produkt [FUSE]chicken oczywiście certyfikat Apple posiada. Możemy go z czystym sumieniem i bez obawy o bezpieczeństwo naszego iPhone’a kupić i używać.

Przewód jest metrowej długości. Wtyczka po stronie portu USB oraz po stronie wtyku Lightening jest bardzo solidna i gruba. To, szczególnie po stronie telefonu może sprawić problemy użytkownikom etui, które posiadają wycięty otwór przy złączu Lightening włącznie na grubość przewodu produkowanego przez Apple. Warto o tym zdawać sobie sprawę przed wyborem kabla, jeżeli nie planujemy przy okazji zmiany etui.

Sam przewód oferuje ładowanie oraz transmitowanie danych. Jego metalowy pancerz rzeczywiście jest bardzo solidny (sam próbowałem ugryźć!). Giętkość jest duża, choć można uznać, że przewód jest dość sztywny, co zresztą potwierdzają zdjęcia, na których widać moje próby „wyrzeźbienia” czegoś z tego kabla.

Czy warto?

Jeżeli poszukujecie solidnego przewodu, którego nie zniszczą wasze zwierzaki i najpewniej będzie to Wasz ostatni zakupiony kabel, bo innego potrzebować już nie będziecie, gdyż ten nawet gdyby jakimś cudem się zepsuł to ma dożywotnią gwarancję, to zdecydowanie warto wybrać TITAN od [FUSE] chicken.

Kabel TITAN by [FUSE]chicken otrzymaliśmy do testów od firmy ALSTOR, właściciela platformy produktów konsumenckich iCroner.pl

Uwaga! Ten kabel może być Twój 🙂 Zapraszamy do kolejnej naszej zabawy. Masz zwierzaka, który uwielbia obgryzać Twoje kable? Zrób mu zdjęcie i udostępnij w komentarzach. Najfajniejsze zdjęcie nagrodzimy kablem TITAN by [FUSE]chicken! 🙂

Recenzja TITAN by [FUSE]chicken – podobno najsolidniejszy kabel na Ziemi

 

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Niesamowicie solidny
  • Dożywotnia gwarancja
  • Certyfikat Apple zapewniający doskonałą współpracę

Wady

  • Utrata miejsc pracy w związku z zapotrzebowaniem na produkcję kabli po spopularyzowaniu tego modelu
Oceny
  • Jakość/Cena
  • Odporność na uszkodzenia
  • Współpraca z produktami Apple
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

Comment(2)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *