Home Newsy Płyta główna iPhone’a 8 na zdjęciach
Płyta główna iPhone’a 8 na zdjęciach
0

Płyta główna iPhone’a 8 na zdjęciach

0

Już niedługo na własne oczy przekonamy się jak w rzeczywistości prezentuje się flagowy i jubileuszowy model iPhone’a, o którym tak głośno w sieci zrobiło się w ostatnim czasie. Wiele jednak wskazuje na to, że sprawdzi się treść licznych plotek przez co premierze urządzenia nie będzie towarzyszył pierwiastek zaskoczenia.

To właśnie dzięki wielu nieoficjalnym i spójnym ze sobą doniesieniom oraz przeciekom można założyć powyższe. W tym przekonaniu utwierdzają również najświeższe publikacje, w których główną rolę odgrywają zdjęcia elementów konstrukcji wyczekiwanego urządzenia.

Znalazła się na nich między innymi płyta główna iPhone’a 8 o charakterystycznej budowie w kształcie litery L. Takie rozwiązanie znajdowało się także kilka tygodni temu na jednym ze szkiców. Donoszono również, że podobnej budowy ma być akumulator smartfona, dzięki czemu zapewni on dłuższą pracę na jednym ładowaniu.

Na innych zdjęciach jakie znalazły się w ostatnim czasie w sieci zauważyć można przedni panel jubileuszowego urządzenia.

Źródło: Twitter

 

Płyta główna iPhone’a 8 na zdjęciach

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)