W kwietniu rusza produkcja procesora A11

W kwietniu rusza produkcja procesora A11

0

Najnowszy raport opublikowany przez Economic Daily News zdradza kilka nowych szczegółów związanych z kolejnymi modelami iPhone’a. Zdaniem redaktorów serwisu produkcja układów SoC A11 ma rozpocząć się już w przyszłym miesiącu.

Chip A11 prawdopodobnie znajdzie zastosowanie zarówno w przypadku flagowego modelu jabłkowego smartfona jak i jego tańszych braci, czyli iPhone’a 7s oraz 7s Plus. Na powyższe mogą wskazywać cyfry jakimi operuje się przy okazji publikacji.

Tylko do końca lipca podwykonawca Apple i jedyna firma odpowiedzialna za produkcję układu A11, czyli fabryka TSMC ma dostarczyć 50 milionów egzemplarzy komponentu, co oznacza, że jeszcze w lipcu lub na początku sierpnia ruszy masowa produkcja jabłkowych smartfonów. Do końca tego roku fabrykę opuści 100 milionów chipów A11.

Zgodnie z treścią wielu plotek iPhone 8 ma być wyposażony w ekran typu OLED zakrzywiony po bokach. Zostanie w niego zaimplementowany przycisk Home oraz czytnik linii papilarnych. Firma do konstrukcji obudowy ma w tym roku użyć szkła wzmacnianego aluminiową ramą. Smartfon dostanie wsparcie dla technologii rozszerzonej rzeczywistości oraz ładowania bezprzewodowego.

Źródło: Anzhuo

 

W kwietniu rusza produkcja procesora A11

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *