Makieta iPhone’a 8

Makieta iPhone’a 8

0

Nie dalej jak wczoraj w sieci pojawiła się informacja, że serwis BGR wszedł w posiadanie rzekomo autentycznych schematów CAD iPhone’a 8 na podstawie których sporządzono grafikę z prawdopodobnym wyglądem tego urządzenia. Chwilę później redaktorzy niniejszego portalu zaprezentowali światu zdjęcia pierwszej makiety wyczekiwanego smartfona, który pojawi się na rynku jesienią tego roku.

Co ciekawe makieta iPhone’a 8 nie posiada w tylnej części obudowy czytnika Touch ID, co sugerowały niektóre doniesienia. Może to oznaczać, iż finalnie przycisk Home i czytnik linii papilarnych zostaną wbudowane w powierzchnię dotykową ekranu. Potwierdzają się również plotki o podwójnym aparacie, którego optyka rozmieszczona jest wertykalnie.

Makieta posiada także szklaną obudowę w części spodniej, co ma mieć znaczenie przy zastosowaniu technologii umożliwiającej ładowanie bezprzewodowe akumulatora. Cześć ceramiczna wzmocniona jest aluminiową ramką, co także widać na załączonych zdjęciach.

Ostatnie plotki sugerują, iż w tym roku Apple zaprezentuje nie trzy, a dwa modele iPhone’a. Będą to wersja 8 oraz 8 Plus tak jak obecnie przy okazji iPhone 7 i 7 Plus różniące się wielkością wyświetlacza.

Źródło: BGR

 

Makieta iPhone’a 8

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *