Home Newsy Makieta iPhone’a 8 na kolejnym wideo
Makieta iPhone’a 8 na kolejnym wideo
0

Makieta iPhone’a 8 na kolejnym wideo

0

Coraz więcej nieoficjalnych informacji i rzekomo autentycznych przecieków o zbliżonej do siebie treści nakreśla prawdopodobny wygląd flagowego modelu iPhone’a jaki zadebiutuje we wrześniu tego roku. W sieci po raz kolejny znalazł się krótki film ukazujący makietę tego urządzenia. 

Autorem wideo jest Shai Mizrachi, który prezentuje makietę iPhone’a 8 w całej okazałości i porównuje ją z iPhone’m 7 Plus. Dzięki temu można mieć odniesienie co do prawdopodobnych gabarytów smartfona. Zgodnie z treścią licznych plotek rozmiarami będzie on zbliżony do modeli z wyświetlaczem o przekątnej 4,7 cala.

Makieta posiada również cechy charakterystyczne dla licznych doniesień, czyli podwójną, tylną kamerę z obiektywami rozmieszczonymi wertykalnie, czy brak fizycznego czytnika Touch ID, który prawdopodobnie zostanie zintegrowany z ekranem. Widać także obudowę wykonaną ze szkła, wzmocnioną stalową ramką, o której głośno było ostatnio w mediach technologicznych.

Oczywiście nie ma pewności czy tak faktycznie będzie się prezentował iPhone 8, choć pewne, stale powtarzające się w donosach cechy konstrukcyjne mogą mieć wiele wspólnego z autentycznością.

Źródło: 9To5Mac

 

Makieta iPhone’a 8 na kolejnym wideo

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)