Home Newsy Kolejne wizualizacje iPhone’a 8
Kolejne wizualizacje iPhone’a 8
0

Kolejne wizualizacje iPhone’a 8

0

W ostatnim czasie w sieci aż kipi od nowych doniesień dotyczących nadchodzącego, flagowego modelu iPhone’a. Miłym przerywnikiem w codziennym pochłanianiu świeżej porcji informacji są natomiast wizje tego urządzenia tworzone przez rozmaitych grafików w oparciu o treść rzekomych przecieków. 

Tym razem w internecie niemal jednocześnie umieszczono dwie takie koncepcje. Pierwsza powstała z rąk grafików pracujących dla kanału ConceptsiPhone i prezentuje iPhone’a 8 z lekko zaokrąglonym po bokach ekranem, który zajmuje cały przedni panel. Posiada on także w górnej części wycięcie na takie elementy jak kamera, głośnik oraz czujniki.

Kolejna wizja została stworzona przez Vianney’a le Masne. Autor pokazuje jak mógłby wyglądać system iOS 11 na nowym, dużym ekranie nadchodzącego urządzenia. Uważa on również, że iPhone 8 będzie posiadać dodatkowy panel wyświetlający krótkie informacje systemowe oraz przyciski funkcyjne uruchomionych aplikacji.

Całość ma działać bardzo podobnie jak Touch Bar w nowych MacBookach Pro. Po raz kolejny cechą charakterystyczną dla urządzenia jest zintegrowany z wyświetlaczem czytnik Touch ID oraz wycięcie w górnej części ekranu. Ma ono skrywać wspomnianą już kamerę, głośnik oraz czujniki.

iPhone 8 zadebiutuje wraz z modelami 7s oraz 7s Plus we wrześniu. Dwie ostatnie odsłony urządzenia będą jedynie nieco odświeżoną formą modeli z 2016 roku.

Źródło: YouTube

 

Kolejne wizualizacje iPhone’a 8

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)