Ciekawy koncept iPhone’a 8 i systemu iOS

Ciekawy koncept iPhone’a 8 i systemu iOS

0

Ostatnie koncepty iPhone’a 8 jakie ukazały się w sieci były w moich oczach mało przekonujące. Nie przemawiał do mnie design tych urządzeń mimo, że inspirowany był treścią plotek jakie od miesięcy publikują na swoich łamach poczytne portale technologiczne.

Z wizjami nadchodzących urządzeń tak już jest. Jedne podobają się bardziej, inne mniej, a rzeczywistość w jakiej postawi użytkowników Apple i tak prawdopodobnie będzie inna. Już we wrześniu tego roku przekonamy się na własne oczy jak naprawdę wyglądać będzie flagowy model smartfona z Cupertino i jak dalece różni się od aktualnych wyobrażeń.

Tymczasem internet obfituje w kolejne prace rozmaitych grafików. Moe Slah zaprezentował projekt naprawdę dobry, choć także inspirowany plotkami. Mamy zatem urządzenie z ekranem typu OLED o przekątnej 5,8 cala, który wypełnia cały przedni panel oraz zintegrowany z nim przycisk Początek i czytnik Touch ID. Zdaniem autora Apple zmieni również nieco interfejs systemu iOS.

Na wizji widać nieco inne, czytelniejsze podejście do kwestii związanych z powiadomieniami na zablokowanym ekranie, czy Centrum Sterowania. Ikony na ekranie początkowym zajmują mniej miejsca dając poczucie większej przestrzeni. Na głównym oraz zablokowanym ekranie użytkownik ma również czytelniejszy dostęp do takich informacji jak data, godzina, czy aktualna pogoda.

Swoją drogą ciekaw jestem jak bardzo zmieni się w tym roku system iOS. Całą grafikę możecie zobaczyć u źródła.

Źródło: Behance

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *