Ciemny interfejs iOS tematem konceptu

Ciemny interfejs iOS tematem konceptu

0

Odkąd pojawiły się pierwsze plotki o zamiarze wprowadzenia przez Apple do systemu iOS trybu nocnego nie mogę się go doczekać. Z każdą aktualizacją mobilnej platformy mam nadzieję znaleźć tę opcję w menu. Póki co jednak musiałem obejść się smakiem, choć wiele wskazuje na to, że już niedługo wyczekiwana przeze mnie funkcja stanie się rzeczywistością. Prawdopodobnie nastąpi to jeszcze w tym roku wraz z nadejściem systemu iOS 11.

Tymczasem ciemny motyw interfejsu oprogramowania dedykowanego iPhone’owi, iPadowi oraz iPodowi Touch stał się inspiracją dla Jacka Zięby, który przygotował wizualizację tej funkcji opartą na czterech, wybranych przez siebie aplikacjach. Jacek Zięba znany jest zapewne wszystkim miłośnikom marki Apple, bowiem na co dzień redaguje teksty dla największego w Polsce portalu o jabłkowej tematyce – MyApple.

Na grafice autora znalazły się takie natywne aplikacje jak Mail, Wiadomości, Muzyka, czy Ustawienia Ogóle systemu iOS. Muszę przyznać, że całość prezentuje się zachęcająco. Mam nadzieję, że tak właśnie wyglądać będzie tryb nocny w systemie mobilnym od Apple. Brakuje mi go szczególnie po zmroku kiedy w zaciemnionych pomieszczeniach nie wystarcza opcja Night Shift.

Źródło: MyApple

 

Ciemny interfejs iOS tematem konceptu

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *