Z nowych iPhone’ów odpryskuje farba

Z nowych iPhone’ów odpryskuje farba

0

Na forum wsparcia technicznego Apple pojawia się coraz więcej wpisów reklamacyjnych publikowanych przez użytkowników nowych odsłon iPhone’a w kolorze czarny mat. Skargi dotyczą odpryskującej farby w miejscach takich jak krawędzie obudowy, czy okolice przycisków, złącza Lightning oraz grilla głośników. Problem rzekomo przybiera na sile, bowiem lista pechowych właścicieli iPhone’a 7 oraz 7 Plus stale się powiększa.

Na odpryskiwanie czarnej farby mają być podatne nie tylko miejsca wymienione we wstępie ale również tył obudowy w okolicy logo Apple. Co ciekawe nie ma znaczenia, czy smartfon użytkowany był w etui zabezpieczającym, czy bez ochrony. Zjawisko to można zaobserwować już po kilku tygodniach użytkowania urządzenia, na co ma narzekać większa część rozżalonych użytkowników. Apple jednak jest zdania, iż zgłaszana wada jest jedynie kosmetyczna i nie podlega usługom gwarancyjnym.

Redaktorzy serwisu 9To5Mac twierdzą, że problem przypomina sytuację jaka miała miejsce po debiucie czarnego iPhone’a 5, który był podatny na zadrapania i odpryskiwanie farby z obudowy. Rok później Apple zrezygnowało z koloru czarnego zastępując go Space Grey.

Źródło: 9To5Mac

 

Z nowych iPhone’ów odpryskuje farba

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *