iPhone 8 na kolejnej wizji

iPhone 8 na kolejnej wizji

0

Mam nieodparte wrażenie, że w tym roku częściej jak w zeszłym w sieci pojawiają się koncepty dotyczące nadchodzącego modelu iPhone’a. Wyobraźnię różnej maści grafików pobudza zapewne fakt, że w tym roku przypada jubileusz 10 lat istnienia jabłkowego smartfona na rynku oraz plotki o flagowcu, który ma posiadać całkiem nową konstrukcję oraz zaawansowane funkcje.

Na łamach internetu pojawiła się właśnie kolejna wizja iPhone’a 8 bazująca na dotychczas opublikowanych doniesieniach. Jej autorem jest Vianney le Masne. Zaprezentowane urządzenie zostało niemal całkowicie pozbawione ramek wokół ekranu. Autor grafik pozostawił jedynie miejsce na głośnik oraz przednią kamerę w górnej części przedniego panelu. Wyświetlacz wykonano w technologii OLED i wbudowano w niego przycisk Home oraz czytnik Touch ID.

Koncept nie różniłby się od tych zaprezentowanych wcześniej gdyby nie fakt, że ten opisywany tutaj posiada pewną asymetrię. W odróżnieniu od poprzednich prac nie mamy tu do czynienia w obszarem funkcyjnym umieszczonym w dolnej części przedniego panelu. Wyświetlacz zatem sięga dolnej krawędzi, choć w górnej przestrzeni zwalnia miejsce na wspomnianą już kamerę oraz głośnik.

Obok wizji urządzenia Vianney le Masne przedstawił również ciemny motyw systemu iOS 11 prezentując go na przykładzie różnych natywnych aplikacji.

Źródło: Medium

 

iPhone 8 na kolejnej wizji

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *