Koncept iPhone’a 8 autorstwa Martina Hajek’a

Koncept iPhone’a 8 autorstwa Martina Hajek’a

0

Od czasu pojawienia się pierwszych plotek na temat wyglądu iPhone’a 8 w sieci jak grzyby po deszczu zaczęły ukazywać się rozmaite koncepty tego urządzenia. Większość z nich bazowała na nieoficjalnych doniesieniach, choć z efektem końcowym tychże prac bywało różnie.

Jedne można uznać za bardzo udane, inne zasługiwały na miano futurystycznych wizji, które z dużą dozą prawdopodobieństwa nie ziszczą się jeszcze w tym roku. W natłoku konceptów jednak brakowało wciąż odzewu ze strony znanego grafika Martina Hajek’a, którego grafiki nieraz okazywały się bardzo trafne.

Na szczęście za sprawą niemieckiego bloga Computer Bild można przyjrzeć się konceptowi iPhone’a 8 tego autora. Podobnie jak w większości tego typu prac mamy do czynienia z odwzorowaniem treści licznych doniesień. Zaprezentowany smartfon zatem posiada ekran typu OLED o lekko zaokrąglonych krawędziach oraz wbudowany w niego przycisk Home. Obudowa została wykonana ze szkła wzmacnianego aluminiową ramką.

W pracy widać również podobieństwo do pierwszego modelu iPhone’a jaki zadebiutował na rynku w 2007 roku. Niektóre z plotek sugerują, że iPhone 8 nawiąże konstrukcją do tego właśnie urządzenia. Apple w ten sposób będzie chciało uczcić jubileusz 10 lat istnienia iPhone’a na rynku.

iPhone 8 (X lub Edition) zostanie pokazany wraz z modelami 7s oraz 7s Plus we wrześniu tego roku.

Źródło: AppAdvice

 

Koncept iPhone’a 8 autorstwa Martina Hajek’a

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *