Home Newsy iPhone 8 – koncept Martina Hajka
iPhone 8 – koncept Martina Hajka

iPhone 8 – koncept Martina Hajka

0
0

Od miesięcy w sieci zasypywani jesteśmy grafiką mającą prezentować prawdopodobny wygląd iPhone’a 8. Większość z tych prac bazuje na treści nieoficjalnych doniesień ukazując wyczekiwane urządzenie jako sprzęt wyposażony między innymi w podwójną kamerę iSight, której obiektywy rozmieszczone są wertykalnie oraz ekran typu OLED zajmujący niemal całą powierzchnię przedniego panelu.

Do grona tego typu wizji dołączył również Martin Hajek prezentując własną koncepcję iPhone’a 8 niewiele różniącą się cechami konstrukcyjnymi od tego z czym obcował już internauta. Jak przystało jednak na grafika jego prace wyróżniają się ogromnym realizmem, a smartfon zaprezentowany został w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym.

Auror konceptu uważa też, że w górnej części obudowy, tuż nad ekranem znajdzie się wycięcie, w którym firma Apple umieści takie komponenty jak przednią kamerę, głośnik i czujniki. Swego czasu rozwiązanie takie sugerowały też liczne plotki publikowane w sieci.

W tylnej części urządzenia nie ma zaś czytnika linii papilarnych, który prawdopodobnie zostanie zintegrowany z wyświetlaczem urządzenia. Całą galerię można znaleźć na stronie Martina.

Źródło: Martin Hajek

 

iPhone 8 – koncept Martina Hajka

(0)

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)