Nadchodzący iPhone z ładowarką i wsparciem dla szybkiego ładowania

Nadchodzący iPhone z ładowarką i wsparciem dla szybkiego ładowania

0

W sieci pojawił się kolejny raport związany z wyczekiwanym smartfonem od Apple, który sugeruje, że w zestawie sprzedażowym urządzenia znajdzie się również ładowarka ze złączem USB typu C oraz odpowiedni przewód. Ma być to wyposażenie standardowe, a więc można przypuszczać, że podstawka do ładowania indukcyjnego będzie oferowana oddzielnie i będzie dodatkowo płatna.

Nadchodzący model iPhone’a zgodnie z treścią licznych plotek będzie posiadał wsparcie dla ładowania indukcyjnego, choć prawdopodobnie by móc korzystać z tej technologii trzeba będzie dokupić odpowiednią podstawkę. W cenie urządzenia ma być jednak dostarczany zasilacz USB-C oraz kabel z przejściówka na port typu USB-A, a informacji tej dostarcza analityk Blayne Curtis.

Akcesorium dzięki wsparciu dla technologii szybkiego ładowania znacznie skróci czas uzupełniania baterii iPhone’a elektrolitem. Podobne plotki pojawiały się już wcześniej, a więc można spodziewać się takiego rozwiązania w rzeczywistości. Niektóre z doniesień sugerowały też, że tylko iPhone 8 dostanie wsparcie dla technologii bezprzewodowego ładowania. Pozostałe modele, czyli 7s oraz 7s Plus ładowane mają być w tradycyjny sposób, a więc być może wspomniana ładowarka dedykowana będzie właśnie im.

Na ostateczny scenariusz trzeba będzie jednak poczekać do końca lata lub początku września kiedy to do premiery urządzenia pozostanie już parę tygodni.

Źródło: MacRumors

 

Nadchodzący iPhone z ładowarką i wsparciem dla szybkiego ładowania

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *