Home Newsy Prototyp iPhone’a 8 na zdjęciach
Prototyp iPhone’a 8 na zdjęciach

Prototyp iPhone’a 8 na zdjęciach

0

Osoby interesujące się tematem nadchodzącego modelu iPhone’a zapewne znają już Benjamina Geskina, który w minionym czasie kilkukrotnie publikował na swoim profilu w serwisie społecznościowym Twitter różne zdjęcia prezentujące możliwy wygląd wyczekiwanego smartfona.

Tym razem znalazły się tam fotografie rzekomo prezentujące jeden z prototypów iPhone’a 8 jaki testowany był przez pracowników Apple. Nie od dziś wiadomo, że firma przed oficjalną prezentacją swoich urządzeń testuje kilka różnych rozwiązań konstrukcyjnych. Opublikowane zdjęcia przedstawiają zatem jeden z modeli jaki brany był lub nadal jest pod uwagę przez decydentów z Apple.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że w ostateczności na rynku pojawi się nieco inaczej wyglądający smartfon. Wiele plotek sugeruje, że iPhone 8 zostanie wyposażony w ekran typu OLED z wycięciem na przednią kamerę, głośnik oraz czujniki. Zostanie z nim zintegrowany także przycisk Home i czytnik Touch ID, a w tylnej części obudowy znajdzie się podwójna kamera iSight, której obiektywy będą rozmieszczone pionowo.

Źródło: Twitter

 

Prototyp iPhone’a 8 na zdjęciach

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)