Rzekomo autentyczne rendery iPhone’a 8

Rzekomo autentyczne rendery iPhone’a 8

0

W sieci za sprawą licznych plotek rysuje się już wielce prawdopodobny obraz flagowego modelu iPhone’a jaki zostanie zaprezentowany jesienią tego roku. Jak dotąd wiele plotek posiada wspólny mianownik w postaci tych samych cech konstrukcyjnych urządzenia.

Są to między innymi ekran OLED o zaokrąglonych lekko bocznych krawędziach i rozmiarze bliskim 5,8 cala. Tylny aparat iSight wyposażony w dwa obiektywy rozmieszczone wertykalnie oraz szklana obudowa wzmocniona aluminiową ramką umożliwiająca ładowanie indukcyjne.

Tym razem w sieci opublikowano rzekomo autentyczne rendery CAD nadchodzącego urządzenia. Prace maja ponoć pochodzić wprost z jednej z fabryk, a więc są autentyczne. Za ich publikacją stoi Steve Hemmerstoffer.

Schemat w 100 procentach oddaje treść dotychczasowych plotek dotyczących iPhone’a 8. Ekran pokryje niemal całkowicie przednią część panelu zostawiając miejsce na niewielkie ramki. Gabarytowo urządzenie będzie nieznacznie dłuższe i szersze od iPhone’a 7. Wymiary to 143,5 x 70,9 x 7,7mm. Wciąż jednak nie wiadomo, czy czytnik Touch ID znajdzie się w tylnej części obudowy, tuż pod logo Apple, czy jednak uda się wbudować go w dotykowy ekran.

Autor publikacji zaznacza  jednak, że rysunki mogą dotyczyć jednego z kilku modeli jakie na przełomie ostatniego czasu testowało Apple. Oznacza to, że zaprezentowany smartfon niekoniecznie trafi do masowej produkcji.

 

Źródło: @OnLeaks

 

Rzekomo autentyczne rendery iPhone’a 8

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *