Home Newsy Kolejne etui dedykowane rocznicowemu smartfonowi od Apple
Kolejne etui dedykowane rocznicowemu smartfonowi od Apple
0

Kolejne etui dedykowane rocznicowemu smartfonowi od Apple

0

To już kolejny raz kiedy do sieci trafia etui przeznaczone dla nadchodzącego wielkimi krokami modelu iPhone’a. Producenci tego typu akcesoriów bardzo często jeszcze przed premierą urządzenia prezentują swoje nowości zdradzając przy tym prawdopodobny wygląd i gabaryty tego ostatniego. Z taką właśnie sytuacją mamy do czynienia aktualnie. 

Pewna firma bowiem opublikowała w sieci zdjęcia etui w jakie miałby zostać wyposażony rocznicowy model iPhone’a. Proste akcesorium potwierdza treść licznych plotek zgodnie z treścią których iPhone 8 zostanie wyposażony w podwójną kamerę iSight z optyką rozmieszczoną wertykalnie. Gadżet nie posiada także wycięcia na czytnik linii papilarnych, który według niektórych doniesień miałby znaleźć się w tylnej części obudowy, tuż pod logo Apple.

 

Może to sugerować, iż Touch ID rzeczywiście zostanie zaimplementowany w powierzchnię dotykową ekranu. O tym jak faktycznie prezentował się będzie flagowy model iPhone’a przekonamy się zapewne na krótko przed jego premierą we wrześniu tego roku.

Źródło: BGR

 

Kolejne etui dedykowane rocznicowemu smartfonowi od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)