Home Newsy Zapis z konferencji WWDC 2017 na YouTube
Zapis z konferencji WWDC 2017 na YouTube
0

Zapis z konferencji WWDC 2017 na YouTube

0

Chyba po raz pierwszy w historii firmy Apple mamy do czynienia z sytuacją, w której publikuje ona w całości zapis wideo z minionej konferencji WWDC w serwisie YouTube. Dotąd materiały te można było obejrzeć po zakończeniu imprezy na oficjalnej stronie Apple, w aplikacji dedykowanej Apple TV lub w iTunes subskrybując podcast poświęcony keynote. 

Tym razem jednak na oficjalnym kanale Apple w serwisie YouTube znalazł się pełen zapis z wydarzenia jakie miało miejsce w miniony poniedziałek. Warto przypomnieć, iż podczas jego trwania zostało zaprezentowanych wiele nowości. Standardem podczas tego typu imprez jest przedstawienie kolejnych odsłon oprogramowania systemowego. Światło dzienne zatem ujrzały platformy macOS High Sierra, iOS 11, tvOS 11 oraz watchOS 4.

Miłym zaskoczeniem była natomiast prezentacja nowości sprzętowych. Wśród nich można wymienić choćby kolejne odsłony iPada Pro w tym model z ekranem o przekątnej 10,5 cala. Apple pokazało także nowy komputer stacjonarny iMac Pro, odświeżone wersje komputerów z linii MacBook, a także całkiem nowy produkt w portfolio, czyli inteligentny głośnik HomePod. Przy okazji wydarzenia w sklepie internetowym pojawiło się równolegle mnóstwo nowych akcesoriów takich jak choćby etui do iPhone’a w świeżych wersjach kolorystycznych oraz nowe paski do zegarka Apple Watch.

Źródło: Apple

 

Zapis z konferencji WWDC 2017 na YouTube

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)