Kolejne szczegóły na temat konferencji WWDC 2017

Kolejne szczegóły na temat konferencji WWDC 2017

0

Od kilku tygodni znany jest już dokładny termin odbywania się konferencji WWDC. Odbędzie się ona w dniach 5-9 czerwca. Imprezę rozpocznie jak zwykle prezentacja nowych produktów, głównie systemów operacyjnych.

Całość wystąpienia jak co roku rozpocznie się o 10 czasu pacyficznego, czyli o 19 czasu polskiego. Zmiany dotyczą jednak miejsca. W ostatnich latach konferencja poświęcona deweloperom organizowana była w Moscone Center w San Francisco.

Tym razem jednak przeniesienie do San Jose. Lokalizacja ta nie jest obca fanom marki Apple. Już w przeszłości bowiem były tam organizowane podobne konferencje firmy z Cupertino. Dane te zostały zawarte w oficjalnym komunikacie Apple. Kw

Jak co roku na WWDC zostaną przede wszystkim zaprezentowane nowe wersje systemów od Apple. Światło dzienne ujrzy platforma iOS 11, macOS 10.13, watchOS 4 oraz tvOS 10.4. Ostatnie plotki sugerują również debiut nowego urządzenia. Ma być nim rzekomo inteligentny głośnik będący konkurencja flag Alicja produktów jak Amazon Echo, czy Google Home.

Źródło: Apple

Kolejne szczegóły na temat konferencji WWDC 2017

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *