Dezinformacja, czyli nowe iPady na początku kwietnia

Dezinformacja, czyli nowe iPady na początku kwietnia

0

Wracamy do punktu wyjścia, a więc do informacji o rzekomej prezentacji nowych modeli iPada w kwietniu. Nie dalej jak wczoraj serwis MacRumors informował, że jabłkowe tablety zostaną pokazane światu już w przyszłym tygodniu pomiędzy 20, a 24 marca.

Kilka dni wcześniej jednak redaktorzy portalu DigiTimes byli zdania, że kalifornijska firma przesunie event na początek kwietnia, by mógł się on odbyć w nowym kampusie. Dziś te same osoby w najnowszym raporcie utrzymują swoje stanowisko w temacie.

Ich zdaniem prezentacja nowych modeli iPada, w tym całkiem nowego urządzenia o przekątnej ekranu 10,5 cala odbędzie się na początku kwietnia w Apple Park, czyli nowej siedzibie firmy, której częściowe otwarcie będzie miało miejsce właśnie na początku kwietnia. Zgodnie z treścią raportu iPad Pro z ekranem 10,5 cala trafił już do masowej produkcji.

Ma być to urządzenie o całkiem nowej konstrukcji, w której ekran zajmować ma niemal cały przedni panel. Takie rozwiązanie pozbawi też tablet przycisku Home oraz czytnika Touch ID. Oba elementy znikną z obudowy i zostaną zintegrowane z wyświetlaczem.

Warto przypomnieć, że w ubiegłych latach prezentacja nowych modeli iPada zazwyczaj odbywała się w marcu. W tym roku ze względu na termin otwarcia Apple Park faktycznie może być inaczej. Pozostaje zatem czekać na oficjalny komunikat prasowy Apple, który rozsyłany jest drogą e-mail na 10 dni przed rozpoczęciem konferencji.

Źródło: DigiTimes

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *