Konferencja Apple w przyszłym tygodniu

Konferencja Apple w przyszłym tygodniu

0

W ostatnim czasie jeden z opublikowanych w sieci raportów ostudził emocje użytkowników Apple czekających w marcu na pierwszą w tym roku konferencję firmy. Treść informacji sugerowała, że termin eventu, którego bohaterami będą nowe modele iPada zostanie przesunięty na początek kwietnia.

Temat powraca za sprawą redaktorów serwisu MacRumors, którzy powołując się na sprawdzone źródła przekazuje do publicznej wiadomości, iż konferencja Apple może odbyć się już w przyszłym tygodniu. Raport zakłada, że impreza może mieć miejsce pomiędzy 20, a 24 marca. Jeśli informacje te są prawdziwe, to prawdopodobnie już jutro lub w środę Apple roześle stosowny komunikat drogą mailową.

Zgodnie z treścią wielu plotek kalifornijska firma wprowadzi do oferty trzy nowe modele iPada, wśród których znajdzie się całkiem nowe urządzenie o przekątnej ekranu 10,5 cala. Wyświetlacz tabletu ma zajmować niemal cały przedni panel stąd z obudowy zniknie przycisk Home oraz czytnik linii papilarnych. Obok tego sprzętu pojawi się jeszcze odświeżona wersja iPada Pro z ekranem 12,9 cala oraz budżetowe urządzenie z wyświetlaczem 9,7 cala będące nową odsłoną iPada Air.

Równolegle Apple wprowadzi do sprzedaży nowe warianty pasków do zegarka Apple Watch. Światło dzienne może ujrzeć również kolejna, druga generacja Apple Pencil. Pojawiły się też pogłoski o czerwonej wersji obudowy iPhone’a 7 i 7 Plus. Ile w tym prawdy przekonamy się już w najbliższym czasie.

Źródło: MacRumors

 

Konferencja Apple w przyszłym tygodniu

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *