Home Newsy Konferencja Apple odbędzie się 12 września?
Konferencja Apple odbędzie się 12 września?
0

Konferencja Apple odbędzie się 12 września?

0

Wciąż tajemnicą pozostaje dokładna data konferencji, na której zostaną zaprezentowane nowe modele iPhone’a w tym niecierpliwie wyczekiwana wersja jubileuszowa. Jako pewnik jednak można przyjąć, że impreza ta odbędzie się we wrześniu, bowiem to w tym właśnie miesiącu od 2012 roku kalifornijska firma wprowadza do oferty swoje smartfony kolejnej generacji.

Kilkanaście dni temu pojawiły się spekulacje, że iPhone 8 wraz z modelami 7s oraz 7s Plus ujrzą światło dzienne 6 września, choć redaktorzy francuskiego serwisu Mac4Ever są innego zdania. Powołują się oni na sprawdzone, pewne źródła, czyli informacje pochodzące wprost od lokalnych operatorów sieci komórkowej. Podmioty te zazwyczaj z wyprzedzeniem znają dokładną, oficjalną datę debiutu markowych smartfonów mających znaleźć się w ich ofercie. Wszystko po to by na czas przygotować ją odpowiednio.

Serwis Mac4Ever typuje więc 12 września jako termin debiutu jabłkowych urządzeń, a więc tydzień później niż zeszłoroczna premiera iPhone’a 7 oraz 7 Plus. 12 września to wtorek, a więc szablonowy dzień tygodnia dla konferencji dotyczących iPhone’a. Tego dnia tygodnia lata wstecz ukazywały się właśnie kolejne generacje smartfona z Cupertino.

Jeśli informacje te są autentyczne, to już na początku września (możliwe, że już 1 września) Apple roześle drogą mailową stosowne zaproszenia na konferencję podając oczywiście oficjalną datę jej rozpoczęcia.

Źródło: Mac4Ever

 

Konferencja Apple odbędzie się 12 września?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)